Užsakymas Angelo šaudyti baru gali sutaupyti jūsų gyvenimo

Jei kada nors buvote bloga data ir reikėjo “avarinio” pateisinimo, kad išeitumėte iš durų, tuomet dar labiau atsipalaidavosi naujos, naudingos tendencijos platus barų visame pasaulyje. Ne tik laukia žmonės, padedantys moterims išvengti blogos datos, jie nori padėti išvengti žalos.

“Iberian” restorane Sankt Peterburge, Floridoje, tai reiškia, kad moteriškame tualetiniame kambaryje yra diskretiškas ženklas, kuriame rašoma: “Ar jūsų” Tinder “data yra ne tas, kurioms jie sakė, kad jie buvo jų profilyje? Ar manote, kad tai nesaugi ar net šiek tiek keista? ” Jei taip, ženklas pataria, užsisakyti angelo šūvį.

Palauk, kas tai paslaptingas gėrimas? Na, tai iš tikrųjų nėra piktnaudžiauti. Tai kodas, kuris atsargiai pasakys barmenui, kad jums reikia pagalbos Tampa Bay Times ataskaitos.

Štai kaip tai veikia: užsisakyk angelą, kurį nušautas, ir barmenas palydės jus į automobilį. Paprašykite jo su ledu, o barmenas už jus vadins taksi ar Uber. Užsisakykite jį kalkėmis ir restorano darbuotojai paskambins policijai.

Akivaizdu, kad šį kodinį žodį paskatino panašus judėjimas Londone, kur moterys “prašo” Angela “pranešti apie nesaugią situaciją. Tai sukūrė The Lincolnshire Rape Crisis, moterų ir mergaičių paramos tarnyba Rytų Anglijoje.

Tarp susitikimo su nepažįstamu asmeniu iš interneto pirmą kartą, metinių rapsų vartojimo narkotikų atsiradimas ir kasdien reguliariai persekiojimas, gali būti bauginamos moterims. (Vienu metu Luisas KK pasakė, kad žmonės yra jų 1-oji grėsmė.) Tad tokia sistema, kuri kiekvienam barui turėtų būti kitokia, kad galėtų sėkmingai dirbti, skamba idealiai tinka visur.

Iberijos restorano savininkas Russellas Andradeas sakė, kad niekas neturėjo naudoti angelo šaudymo orderio. “Aš nustebau girdėti, kad žmonės tiesiog kalba apie tai”, – sakė jis “The Times”. “Mes nepadarėme užregistruoti jokio dėmesio. Toks rūpestis prieštarauja tam tikslui.”

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...