Vienas “Starbucks Barista” slaptai sugalvojo vienaragį limonadą

vaizdas
Reddit / imgur

Jūs galėtumėte manyti, kad internetas pasibaigs maisto produktais, norint paversti vienaragį; kad metų senumo tendencija išnyktų ir mes visi galėtume pereiti prie mažiau vaivorykštinio įšvirkštimo valgio. Tačiau tada “Starbucks” nusprendė pagilinti vagystę, išleidžiant ribotos kartos vienaragį frappucino. Ir – tik kai mes manėme, kad negalėjo gauti nieko crazier – dabar grandinėje yra super slaptas gėrimas, kuris buvo suteiktas vadinamasis ~ magiškas ~ gydymas.

Beprotiškai spalvingas gėrimas neoficialiai buvo pavadintas “Unicorn Lemonade”. Ją sukūrė viena barista, neseniai paskelbta “Reddit” “mano kolegos ir aš kūrybingai su naujais milteliais”. Dviejų tonų gėrimai atrodo gražiai, bet – iš to, ką mes žinome apie keistą rūgščiąsias sirupas vienaragis – mes skeptiškai vertiname tai, ką jie mėgsta.

Žinoma, kiekviena kita baristė ant sriegio praranda protą. Viršutinis komentaras įspėja: “Laikykitės toli nuo” Instagram “ir” Facebook “,” Twitter “,” R.I.P Reddit “, kai žmonės pradeda prašyti”. Kiti nerimauja: “ne ne ne”, “sustok”, nesuteik “Instagram” idėjų, o jūs, bastard “ir” jei tai išeis, mes vėl “.

Nenuostabu, kad “Starbucks Baristas” nekenčia šio gėrimo. “Unicorn frapp” populiarumas buvo toks didžiulis ir įtemptas darbuotojams, kurie netgi pasidalijo viešaisiais “Facebook” skaniais rūko-saldus vaivorykščių gėrimais. Taigi kodėl kada nors arbata barista sugalvotų dar vieną vienaragį gėrimą? Jūsų spėjimas yra tokia pat gerai, kaip ir mūsų.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...