Viskas apie “Starbucks” Valentino dienos meniu

“Cherry Garcia” gerbėjai, “Starbucks” tiesiog sumažino jūsų svajonių latte. Nors praėjusių metų Valentino dienos gėrimai buvo sunkūs šokoladui – “Molten Chocolate Lattes”, “Frappuccinos” ir “Hot Chocolate” buvo pasiūlyti ribotam laikui – šiemet ribotos rūšies gėrimas yra vaisių tvist. Nesijaudinkite, šokoladas vis tiek dalyvauja.

Vyšnių Mocha bus galima tik vieną savaitę, pradedant vasario 7 d. Ir einant per 14. Tai pagamintas su karštu espresso, Mocha padažu ir cukiniu vyšnių sirupu, po to papildytas putotomis grietinėlėmis ir cukrumi bei kakava Valentino purškiami. Kaip visada, jis gali būti užsakytas karštas, ledas ar mišinys.

vaizdas

“Starbucks”

“Starbucks” kepykla taip pat gauna keletą naujų papildymų šventėms. Čia yra šokolado pyragas ir pieno šokolado apkepėjimas, taip pat cukraus slapukas su baltu ar rausvu apledėjimu ir spalvingais purslais. Abu desertai dabar yra prieinami visoje šalyje, jei norite anksti parodyti kažką (ar save).

Jei norėtumėte, kad “Molten” šokoladiniai gėrimai sugrįžtų, “Starbucks” jums padengtas. Jie grąžina praėjusių metų gėrimą į “go-go” versiją: “Starbucks Molten” šokoladas “Ready-to-Drink” “Iced Lattes” dabar gali būti parduodamas bakalėjos parduotuvėse visoje šalyje už 2,79 dolerius. Šie paruošti lattai gaminami su espreso ir pieno.

vaizdas
“Starbucks”

Nors Valentino diena yra visa saldžių daiktų dalis, “Starbs” taip pat neseniai pridėjo naują pikantišką patiekalą parduotuvėms, o tai sukels Pietų širdis. Naujoji vištienos dešra ir bekonų pyragas skamba kaip “Bojangles”, ji patiekiama ant kukurūzų keptų sausainių su šalies stiliumi ir medaus saldainiu. Puiku, jei tu slydai, mes taip pat.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Štai bekonas. Ir medaus sviesto. Ir visa kita naujajame pietų stiliaus vištienos dešrelės ir biskvito sausainiuose. �� Galima JAV.

“Starbucks” kavos “☕” (@starbucks) paskelbta žinia

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...