Vyno dėžutės ceremonijos yra naujos vestuvių tendencijos, kurias reikia žinoti

Kartą, kai užsiimate, pasaulis pasikeičia: staiga, kiekviena vestuvė, kuria esate kviečiama, tampa kritinių lauko tyrimų galimybe. Pasimatymų suknelės, centerpieces, šypsotis-as-it-morph-į-tearjerking pasakojimai per įžadus – viskas tampa kažkuo, ką jūs išsklaidote ir apsvarstysite savo didžiąją dieną.

Tačiau viena iš labiausiai kietų dalių išsiaiškina, kaip pačiam ceremonijai įdėti savo rifą. Dažnai žmonės nusprendžia kažką daryti, kad simbolizuotų jų sąjungą, ar tai apšviečia žvakes, pilamas smėlio į vazą, ar žinote, kad sukursite kraujo tuštinimus, kuriuos galite dėvėti ant kaklų, Angelina-ir-Billy-Bob-circa-2000- stilius. Gerai, galbūt ne tas pats.

Šis kontaktas yra “Pinterest”.

Jei ieškote kažko šiek tiek mažiau tradicinio – ir jūs atsitiksite, mėgaukitės nuostabiu vino stiklu – turėtumėte pažvelgti į vyno patiekalų ceremonijas. Nors jie buvo maždaug tam tikru metu, jie neseniai pakėlė “Google” paieškas gegužės mėn., Ir jie sukėlė visą “Etsy” specialiai raižytų dėžučių ir dovanų kategoriją. (Ir mes visi žinome, kad be kaimyniško vestuvių neužbaigta be pusę tuzino pirktų iš svetainės “Made-it-yourself”).

Vynas Box Ceremony
Etsy / MulberryMarketDesign

Iš esmės, vyno dėžės ceremonija apima puikus vyno butelį, kurio negalima palaukti popui, tai yra daugiau nei, tarkim, jūsų 3 litrų vyno kubas “Target”, ir įdėti jį į pasirinktinę dėžę, kartu su užantspauduotomis raidėmis, kurias nuotaka ir jaunikis rašo viena kitai. Ceremonijos metu dėžutė uždaroma, ji tik bus atidaryta ir pasidalinta penkerių metų penkerių metų jubiliejui. Kai kurie žmonės įtraukia laiškus iš artimiausių jų draugų ir šeimos, taip pat įsipareigoja pakeisti raidėmis ir vynu naujus penkerių metų jubiliejus, atidaryti tik dešimties metų ženklu.

Jei nuspręsite užsisakyti pasirinktinį langelį, planuojate pateikti savo užklausą bent prieš du mėnesius, kol planuojate eiti pėsčiomis. Kai kurios populiarios parduotuvės, pavyzdžiui, “Mulberry Market Design on Etsy”, turi apie 4 savaites įspėti dėl savo darbo poreikio. (Jis šokinėja iki 7 savaičių ženkleliu, pažymėtu ranka, pvz., “Better Together”, kuris parodytas šios istorijos viršuje.)

Vynas Box Ceremony
Etsy / arrowsarah

Visų tipų dėžutės yra parduodamos internete, išgraviruotų dizainų, iš jų su nestandartine kaligrafija. “Etsy” paieška suranda beveik 5000 rezultatų, suteikiant jums daugybę galimybių peržvelgti (ir pritraukti ir apsimesti), kol rasite tą, kuri, o būkime sąžininga, yra beveik taip sunku, kaip rasti “The One”.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...