“Walmart” primena stalčius dėl pavojingų elektros smūgių pavojaus

Prieš išmesdami smėlio keptuvę į savo savaitgalio vakarėlio planus, pažvelkite į maketą ir modelį. “Walmart” paskelbė apie 330 000 elektrinių keptuvių, kurie gali sukelti šokų pavojų naminiams virėjams, atšaukimą.

Kol kas nėra jokių sužalojimų; tačiau, atsižvelgiant į Vartotojų produktų saugos komisiją, keptuvės kaitinimo elementas gali įtrūkti ir leisti vandenį viduje, kuris tada kelia sukrėtimą, kai jis yra įjungtas į elektros lizdą.

vaizdas
CPSC

Atšaukimas taikomas “Rival” markės elektrinėms keptuvėms, kurių modelio numeris yra XJ-1420. Vienetai yra juodi, 20 colių ilgio ir 10,5 colio pločio. Tinkleliai buvo parduodami tik “Walmart” parduotuvėse ir internetu nuo 2015 m. Liepos mėn. Iki 2015 m. Gruodžio mėn. Norėdami patikrinti šiuos rodiklius, pažvelkite į metalo etiketę keptuvės apačioje, kur išspausdinama “Walmart” ir modelio numeris. Be to, “Rival” spausdinamas ant grotelių išorinio krašto ir jo temperatūros rinkimo.

Jei turite vieną iš šių dalykėlių, nustokite jį naudoti ir nedelsdami grąžinkite ją “Walmart”, kad gautumėte visą grąžinamąją išmoką (apie 20 USD). Tačiau rimtai, kuo greičiau grąžinkite jį atgal. Kadangi, nors mes visi norime aukoti kaip vėlyvą vakarienę, viskas, ko reikia, nėra viena iš pavojų, kurį turėtumėte imtis, kad šerti bacon.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...