6 “Genius”, ką daryti su likusiu pyragu

vaizdas

Ethan Calabrese

Įspėjimas: jūs norėsite paragauti moliūgų pyrago sundae.

vaizdas

“Chelsea Lupkin”
Moliūgų pyragas S’moresas

Ką dar galėtum daryti su likusiu moliūgo pyragu?

Gaukite receptą iš Delisho.

PIRKTI DABAR: “Marshmallow” kepimo lazdelės, 13 USD, amazon.com.

vaizdas

Ethan Calabrese
“Leftover Pie Parfaits”

Svajonių pasaulyje, kur visiškai priimtina pradėti dieną su subalansuotu desertu, tai yra pyragas. Pekano arba obuolių pyrago sluoksniai, paprastas jogurtas (pasitikėk meile, pyragas suteiks visą jums reikalingą saldumą), ir braškės braškės yra skanus būdas paleisti Black Friday.

vaizdas

Ethan Calabrese
Šokoladinis arbatinis likusių pyragas

Puikiai tinka, kai tik nori * įkando *, o ne visą lapelį: supjaustykite likusį pyragą į mažus gabalėlius ir nusiprauskite ištirpusio šokolado (balta, tamsi, pieno). Nuleiskite šaldytuvą ir tada pabarstykite pasklidę jūros druskos.

vaizdas

Ethan Calabrese
Likusio pyrago pieno pyragas

Vanilės samtelis geriausiai tinka pyrago gabale, taigi jau žinote, kad maišant ledus ir pieną su pyrago kremu (pluta, įdaru, visa tai) yra nugalėtojas.

vaizdas

Ethan Calabrese
Likusio ledinio ledo Sundaesas

Šiek tiek pasididžiavimas, daug skanumo, ledų prieskoniai su pyrago sluoksniais – tai įdomus desertas ir pasiteisinimas ištraukti vaivorykštę purvą.

vaizdas

Ethan Calabrese
Leftover Pie S’mores

Kaip jūs netgi galite pradėti švęsti šventes be s’mores? (Jei dar to nežinote, mes negalvojam apie juos kaip griežtai vasaros desertą.) Sumalkite pyragą ir šaukštą pyrago sluoksnį, įpilkite į šokoladą prieš džiovinant gurkšniu virtintuotu zarmalalu.

Loading...