7 Cukraus pakaitalai, kuriuos turėtumėte visada turėti savo virtuvėje

1

Medus

vaizdas

Getty Images

Medus gali palengvinti kosulį ir alergijas (jei tai vietiniai). Be to, ji turi antioksidantų, kurie padeda sumažinti vėžio ir širdies ligų riziką. Be naudos sveikatai, tai yra viena iš labiausiai prieinamų ir prieinamų ingredientų šiame sąraše. Be to, kad užmirštame jogurtą ar avižinį dribsnį, mes jį iškepdami, nes tai, ko mes darome, neturėtų būti labai saldūs (kaip šis įdarytas kukurūzų kepalas!). Ir mes nuolat jį supuosime į vinaigrettes (kartu su Dijono garstyčiomis) ir padažais (ypač kai yra česnako).

2

Klevų sirupas

vaizdas

Getty Images

Karamelės ir vanilės užrašuose klevas yra nuostabus cukraus pakaitalas, kai kepia greitai duoną, ypač bananą! (Jei norite jį naudoti recepte, kuriame raginama naudoti granuliuotą cukrų, rekomenduojame šiek tiek sumažinti klevo sirupo kiekį.) Tai taip pat geriau nei rudasis cukrus, kai kalbama apie avižinių dribsnių ir granolių saldinimą. Ne saldainis žmogus? Klevų sirupas yra puikus aštraus ar sūrumo marinade ir puikiai veikia kiaulienos. (Akivaizdu, kad tai apima bekoną.)

3

Agave

vaizdas

Getty Images

Nors agavos sirupas yra didesnis kalorijų nei įprastas cukranendrių cukrus, jis yra pastebimai saldesnis, todėl greičiausiai reikės mažiau. Jis taip pat turi palyginti žemą glikemijos indekso (GI) vertę, tai reiškia, kad jūsų kraujui reikia ilgiau suskaidyti. Mėgstate jį laikyti savo spintoje penktadieniais po 17 val., Kai tik mes norime, kad tai geras margaritas arba mojito purvinas.

4

Obuolių padažas

vaizdas

Mandagūs “Chelsea’s Messy Prijuostė”

Pagalvokite apie obuolius kaip bananų bananų duonos kepinius. Jis saldina kepinius ir padaro juos labai drėgnus. (Atsiprašome, bet tiesiog nėra geresnio deskriptoriaus.) Naudojant obuolių padazą, kai kepama, teoriškai reikia sumažinti riebalų kiekį. Ši obuolių prieskonių duona – tai visi įrodymai, kurių jums reikės.

5

Kokoso cukrus

vaizdas

Getty Images

Patikėkite tai ar ne, nesvarbu, ar esate ne kokoso ventiliatorius, tai visiškai nesvarbi – visai nėra skonio kaip kokoso! Jis atrodo panašus į rudojo cukraus (su daug mažiau drėgmės) ir mažiau apdorojamas. Pakaitinis santykis yra 1: 1, todėl tai puiki galimybė kepti ruošinius, tokius kaip slapukai ir pyragaičiai. Bet nereikia galvoti, kad tai yra labai sveika. Kalbant apie kalorijas ir angliavandenių kiekį, jis iš esmės tas pats kaip baltasis cukrus.

6

Džiovintos datos

vaizdas

Getty Images

Džiovintos dienos sudaro daug kalorijų (iš kurių daugiausia yra angliavandenių), tačiau jie taip pat turi daug ląstelienos ir antioksidantų, taip pat keletą įspūdingų vitaminų. Apdoroti, mes mėgstame juos be bake energetinių užkandžių (dar žinomų kaip sveiki triufeliai) ir kokteilius.

Mūsų asistento maisto redaktorius taip pat yra didelis dienos cukraus gerbėjas. (Taip, tai egzistuoja!) Jis pagamintas iš didesnių kristalų, taigi tikėtis tam tikros pridėtos tekstūros, jei jūs jį kepate. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį: data cukrus nėra ištirpsta. Puikiai tinka avižiniams dribsniams, bet galbūt ne taip nuostabiai kavai.

7

Swerve

vaizdas

Courtesy of Swerve

Visiems mūsų keto ventiliatoriams šis nulinis kalorijų saldiklis jums tinka! Mes nesame visiškai įsimylėję daugelio ketogeninių, draugiškų cukraus alternatyvų. Bet iš visų iš jų Swerve yra mūsų mėgstamiausia – tai pagaminti iš tam tikrų vaisių ir krakmolingų veggies. Tai gana saldus, bet ne sarkling taip, ir yra labai minimalus poskonis (didelis sandoris, palyginti su kai kuriais iš galimybių prekybos centre šių dienų.)

Loading...