“90-tieji metai vaikščioti per šį didžiulį Bagel Bite!

Gaukite receptą čia.

PIRKTI DABAR: “Bundt Pan”, 12,45 LTL, Amazon.com.

Dauguma 90-ųjų vaikų prisimena tam tikrą piktnaudžiaujamą picos užkandį, tiekiamą ant miniatiūrinės buko. Tiesą sakant, daugelis vis dar gali perskaityti savo klasikinę teminę dainą, kuri baigiasi labai teigiama, bet šiek tiek nelogiška: “kai pica ant buko, bet kuriuo metu galite pica!” Tai tiesa, bajonai užkando!

vaizdas

“Chelsea Lupkin”

Mes priėmėme šį ilgą prarastą klasikinį ir super dydį – aš kalbu MASSIVE. Tikriausiai vienas iš įspūdingiausių dalykų, kuriuos reikia tarnauti vakarėliuose, ir tai labai lengva padaryti.

Pradėkite du vamzdelius iš prancūziškos duonos tešlos ir bundt pan. Pabandykite tešlą kartu galuose, kad turėtumėte vieną tvirtą žiedą tešlos. Kepkite iki aukso ir nebereikite tešlos, tada pasukite į aušinimo vamzdį, kad visiškai atvėstumėte. (Kietas šiek tiek lengvesnis).

vaizdas

“Chelsea Lupkin”

Kitas ateina įdomus dalis! Įdėkite “bagel” su padažu, sūriu ir savo mėgstamais drožlėmis. OG pizza bagel garbei pasirinkome mini pepperoni, bet nesijaudinkite su savo faves. Pakartokite jį krosnyje, kad išsipuoktumėte! 9 metų amžiaus pica bagažinė bus verrriai malonu.

PIN PIRKUS:

vaizdas

Delish redaktoriai

Šiandien atsisiųskite “Delish” programą.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...