“Apple Pie Is Out”, “Bloomin” obuoliai

Gaukite receptą čia.

Obuolių pyragas yra amerikietiškas štapelis dėl priežasties – tai yra skanus – ir niekur niekur nebus. Tačiau šie “Bloomin” obuoliai yra kitas didelis dalykas. Jie skonį labai panašūs į pyragą (mes vis dar kalbame apie kepta Granny Smiths, suspaustą cinamono cukraus, galų gale), tačiau yra karamelė ir nėra plutos. Jie taip pat atrodo išprotėję. Negalima spręsti – jie iš proto dėl priežasčių.

Bloomin' Apples

Alexa Payesko

Ši idėja, kaip ir daugelis mūsų mėgstamiausių rudens receptų, buvo sukurta iš “Pinterest”. Mes įsimylėjome “The Gunny Sack” receptas ir negalėjo laukti, kad išbandytų techniką sau. Pagal šią versiją mes panaudojome žaliąsias obuolius ir šaukština juos (labai dosniai) ištirpinto sviesto, sumaišyto su rudojo cukraus, granuliuoto cukraus ir cinamono. Šis derinys yra mirtinas.

Bloomin Apples

Alexa Payesko

Tačiau prieš tai, kai mes galime net patekti į sviesto šepečių padėtį, turime kalbėti apie žydiškus gabalus. Pradėkite nuo kapojimo iš viršaus, tada ištraukite šerdį su meliono baleriu (ar šaukšteliu). Iškirpkite du koncentrinius apskritimus aplink šerdį, tada obuolį pjaustykite pjaunama pjovimo plokšte ir supjaustykite visur. Žiūrėkite vaizdo įrašą, jei jaučiate prarastą, bet tiesiog žinokite, kad, nepaisant to, kaip jie atrodys pabaigoje, jie vis dar skanu nuostabiu.

Bloomin Apples

Alexa Payesko

Kai obuoliai išpjaustomi, užpildykite centrus minkštais karameliniais saldainiais ir nuvalykite juos išpjaustyto sviesto. Tada atėjo laikas iškepti! Orkaitėje trunka apie 30 minučių, kol obuoliai bus gražūs ir švelni ir pradės žydėti.

Bloomin Apples

Alexa Payesko

Kaip matote, švieži iš orkaitės, jie atrodo šiek tiek išdrožę ir vorai. Bet tai nieko, šiek tiek vanilės ledai ir karamelės miglotas negali padėti. Šios obuolių žiedlapių yra ten sugauti abu.

PIN PIRKUS:

vaizdas

Šiandien atsisiųskite “Delish” programą.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.