“Cezario padažas” yra neįprasto slapto ingrediento šiame super kreminio angelo plaukuose

Kai aš sakau vištienos Caesaro Angelo plaukus, ar tu neapsivaizdavai ar įmantri?

Vištiena Caesar Angel Hair

Jonathan Boulton

Visa Delish komanda buvo šiek tiek abu. Nors yra daug makaronų salotų, man buvo sunku rasti šiltų makaronų patiekalų naudojant padažu. Ar tai buvo todėl, kad neturėtumėte naudoti salotų padažu spageti ir angelų plaukams? Aš buvau išgąsdintas, tai gali būti atvejis … bet ne. Pasirodo, jūs turėtumėte visiškai naudoti “Caesar” padažą makaronų padažui gaminti.

Vištiena Caesar Angel Hair

Jonathan Boulton

Klasikinis “Cezario” padažas yra gurmaniškos, kreminės, gervuogės ir itin skanios (ačiū, ančiuviai!) – trys labai geros savybės padaže. Jei jis yra naminis, dažniausiai yra ir kiaušinio trynio, kuris įkvėpė mus galvoti apie šį patiekalą beveik kaip “carbonara”. Perskaitykite: naudok šoną!

Vištiena Caesar Angel Hair

Jonathan Boulton

Mes ne tik mesti salotų padažu į virtus makaronus, bet tai beveik taip pat lengva. Kepkite keletą lydžių (iš esmės bekoną) iki traškių, tada išmaišykite česnaką iš visų dūminių likusių riebalų. Tada supilkite keletą vištienos atsargų, kad išdarinėtų indą ir maišytų padažu. Čia norėsite storo ir kreminio butelio, prašau, nesilaikykite vinigretės stiliaus. Įdėkite keletą parmezano, citrinų sulčių ir petražolių. Jei padažas yra per storas, sumaišykite į kai kuriuos makaronų vandenis (kad, tikėtina, išgelbėtumėte!).

Vištiena Caesar Angel Hair

Jonathan Boulton

Tą dieną, kai sušaudėme 10 receptų vaizdo įrašų ir todėl turėjo didžiulį kiekį maisto, šis angelo plaukai buvo visiškai suvartoti tiesiai iš keptuvės mažiau nei per 10 minučių. Virtuvėje buvo keturi iš mūsų. Teismas viską, ko nori po to jūs išbandėte šį makaroną sau.

Gaukite receptą čia.

PIN KAS NAUJAS

vaizdas

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...