Gordon Ramsay Vs. Guy Fieri: kuo burgeris yra geresnis?

Guy Fieri ir Gordon Ramsay yra labai skirtingi … tačiau jie taip pat yra panašesni nei jūs manote. Jie abu yra polarizuojantys TV asmenys. Išmeskite vardą ir privalote susitikti su stipriu reakcija (neigiama ar teigiama). Jie abu turi labai ypatingus žodžius. Fieri apibūdina viską, ką reiškia “Flavortown”. Jis negali tiesiog pasakyti, kad jam kažkas patinka; Tai reiškia, kad “tik kung fu’d mano skonio, dude”. “Ramsay” lingo yra labai įvairi spalva – viena, kuri apima daugybę f-bombų. Ir jie abu mėgsta mėsainius (duh), bet jie praktikuoja skirtingus valgio stilių.

Vaikinas v Ramsay Burger Cook Off

John Komar

Atsižvelgiant į visus beprotiškus kūrinius, kuriuos jis daugelį metų paragavo DDD, nesvarbu, ar Fieri mėsainis yra šiek tiek beprotiškas. Jo yra įdaryta šonine, chorizo, raudonųjų svogūnų ir šveicariško sūrio. Palyginimui, “Ramsay” mėsainiai pirmiausia atrodo nuobodu. Jo “tobulą” mėsainį kepti keviname su čederiu, griežinėliais, keletą majų, salotų, pomidorų ir kepta svogūnais. Štai kaip suskirstyti du elementai:

Vaikinas v Ramsay Burger Cook Off

John Komar

Guy Fieri’s

Tai nėra kažkas, ko norite padaryti miniai. Jo receptas reikalauja tona ingredientų (19!) Ir reikalauja daug laiko. Jums reikia virti chorizo ​​ir bekoną, užpilti kečupą, tada įdaryti, pjauti ir kepkite mėsainius.

“Chorizo” įdarai skamba nuostabiai, tačiau skonį įveikė visa žemės drebėta jautiena. (Kiekvienas pyragas turi apie pusę svaro.) Kriaušių kečupas buvo poliarizuojantis. Daugelis skonio testų su jais susidūrė. Aš, asmeniškai, nepatyriau pusvalandžio, reikalingo norint jį užvirinti.

Mano didžiausia Fieri recepto problema yra tai, kad jis nesibaigia faktiniu mėsainiu. Užpildydami juos, jis tiesiog išmeta juos į karštą indą. Nei druskos, nei pipirų. Nepaisant to, kad viduje buvo tiek daug, visai mėsainiai išmėgino gana paprastą.

Vaikinas v Ramsay Burger Cook Off

John Komar

Gordonas Ramsay’s

Gordonas Ramsay receptas buvo šiek tiek sunkiau suprasti, nes nebuvo faktinių ingredientų sumų ar instrukcijų, kad galėtų išeiti. “Good Morning America” ​​mes visiškai priklausėme nuo jo segmento.

Nenuostabu, kad Ramsay “jautienos” pasirinkimas yra šiek tiek mėgėjams. Jis rekomenduoja išmesti šiek tiek grunto krūtinę į mišinį kartu su kiaušiniu (viską sujungti). Deja, “Whole Foods” mėsininkas juokėsi kaip mes, kai paprašėme ketvirtadalio svaro sumaltos krūtinėlės. Taigi mes tiesiog panaudojome pakabą. Jis taip pat nori, kad jūs sezūrėte mėsainį naktį prieš tai, o mes to nedarėme.

Mes stebėjome jo iniciatyvą, naudodamiesi visa kita ir apskritai, mums buvo malonu, kaip procesas paprastas. Jo paslaptis kepti geriausius mėsainius supjausto pintines su sviestu. Kaip tau būtų Padėkos kalakutas.

Kitas didelis pasiulymas: sezonas viskas labai agresyviai. Medaus sekite iki ir po virimo. Padarykite pomidorus, kuriuos įdėsite ant mėsainio. Net sezono bandelės!

Vaikinas v Ramsay Burger Cook Off

John Komar

Verdiktas

Ramsay laimi. Šiuo atveju geriausias yra paprastas. Prieskoniai kiekvieną komponentą padarė didžiulį skirtumą. Jo manymu, mėsainis turėtų būti skoningas, kaip jūs manote. Norėdami būti sąžiningai, kai kurie žmonės norėjo Fieri, net be galutinio prieskonių. Tačiau “Ramsay” lengvumas vis dar pralenkia “Food Network” žvaigždės įdaru pizazzą.

PIN PIRKUS:

vaizdas

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” programą.

Loading...