Guacamole daro pica So. Daug. Geriau.

Aš vadinu 2007 m. Mano gomuriu metus. Aš nuėjau į Florenciją, norėdamas studijuoti itališką ir praktikuojantį miesto dvikalbį žurnalą – ir labai įsimylėjęs maistu. Aš paragavau labiausiai skanų kreminės raudonos padažą iš mano gyvenimo (pagalvokite apie geriausią degtinės padažą, kurį kada nors išbandėte, tada įsivaizduokite, kad tai 1000 kartų geriau). Aš pasidžiaugiau šiltu šokolado raguoliukais 4 val., Kai kepėjai ištraukė savo pirmąją partiją iš orkaitės, o vakarėlio koledžo studentams labai reikalingas gėrimas. Aš valgiau šokoladinis mėtų gelatas bent keturis kartus per savaitę. (Nejuokauju.)

Nenuostabu, kad labiausiai ypatinga visų metų valgio patirtis buvo pica, bet ne Italijoje. Aš skridau į Barseloną savaitgaliui (žavingas gyvenimas, ar ne?), Kur aš sekau draugo rekomendaciją sustoti restorane, kuriame jie tarnauja pyragui su guakamolio pusiu. Kaip ir daugelis žmonių, linkę reaguoti, kai aš dabar stumiau į juos šią pizza-guaco porą, buvau skeptiškas. Bet kodėl? Aš esu apsėstas pica ir guakamočiu, ir negaliu galvoti apie laiką, kai kažkam pridedant avokadą buvo blogai idėja.

vaizdas

Lindsay Funstonas

Mano protas buvo prapūstas ir praėjus aštuoniems metams, aš vis dar myliu gabalą su Guacamole nugara. Kreminės tekstūros ir aštrūs, aštrūs guakamolio skoniai papildo gabalėlį (galų gale, guakamolis dažnai gaminamas su pomidoru), o jūs gaunate baltymų ir sveikų avokado riebalų.

vaizdas

Lindsay Funstonas

Kai aš padažavau guacą už pica, laikau jį paprastu: avokadų maltą, supjaustytą raudoną svogūną ir česnaką (du įprastus picos ingredientus), cilindro, laimų sultis ir druską. Jei jums patinka karšti padažai ant picos, įpilkite karšto pipirų arba sumaišykite su Sriracha. Tada mėgaukitės savo naujais mėgstamais picos padažu.

vaizdas

Lindsay Funstonas

Šis klasikinis guacas puikiai tinka pica.

Į viršų gakamolė šia šikšnosparniams ir bekono pica.

Arba į šią bulvių, raudonųjų svogūnų ir Kale pica.

Loading...