Ši pica yra Crazy Low-Carb Secret

Gaukite receptą čia.

PIRKTI DABAR: Nonstick Skillet, 19 $, Amazon.com.

Kiekvienas myli pizą, to nepaneigia. Tačiau ne visi mėgsta angliavandenius, todėl mes sukūrėme daugybę mažai angliavandenių šaukštų, kad patenkintume jūsų pica troškimą be glitimo. Maniau, kad tai padarėme viską – nuo žiedinių kopūstų iki brokolių, į viščiuką; Aš maniau, kad kiekvienas mažai angliavandenių rokas buvo pasuktas. Tai kol aš pamačiau šią pica “Blogger Closet Cooking”, ir aš žinojau, kad radau mūsų naujausią žemą karbidą “za.

vaizdas

Jonas Boultonas

Tai buvo genialus, tačiau toks skausmingai akivaizdus. Sprendimas buvo tiesiai priešais mūsų akis, atokiau už kiekvieną mažą angliavandenių picą, kurią mes padarėme anksčiau: sūrio! Naudodami nonstick keptuvę, pridėkite storą sluoksnį sūrio ir virvių su peperoni (arba viską, ko norite) ir uždėkite. Virkite vidutinišką ugnį, kol visas sūris ištirps ir kraštai pradės šiek tiek aukso. Nuimkite savo indą nuo šilumos ir palikite pica “vėsioje” porą minučių. Užlenkite jį iš keptuvės (naudokite nuplėšiamą mentelę, jei jums reikia šiek tiek pagalbos) ir papuoškite pagal pageidavimą. Mums patiko panardinti mūsų pikantišką picą marinare, bet rančų ar karštų padažu taip pat būtų žudikas.

vaizdas

Jonas Boultonas

Taigi, jei jūsų pizza mylėtojas ir karbidų hater, pridėti tai prie savo kanono. Tai apie artimą realiam dalykui, kaip mes turime!

PIN PIRKUS:

vaizdas

Šiandien atsisiųskite “Delish” programą.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...