Šie “El Diablo Shots” tiesioginė nakties šviesa

Kuriant šūvius dėkojame premjera Savižudybės būrys, vienas gėrimas buvo akivaizdus papildymas ir pasirodė pats bauginantis. Jei mes atsiprašome dėl “El Diablo” liepsnos, gėrimas turi būti apšviestas. Literally lit..

Bacardi 151, kuris taip pat yra mūsų “Bourne Forget-Your-Identity Shots”, yra šio liepsnos išvaizdos paslaptis. Romas yra toks stiprus 75 proc. Alkoholio, palyginti su įprastais 30-40 proc. Kito “Jack Sparrow” patvirtinto alkoholiu, kad jis lengvai užsidegs. Ant buteliuko yra etiketės įspėjimas ir specialus metalo slopintuvas, kad romas viduje užsidegtų.

El Diablo Shots

“Chelsea Lupkin”

Vis dėlto, matydami barmenus šviesos šūviai ant ugnies, turėjome išbandyti save ir pamatyti, ar galėtume pagaminti ištiesybę, nors ir 151 degalų panašią skonį. Dėl mokslo, tiesa?

Juokauju. Tai buvo grynas kvailumas, kurį paskatino mūsų vidiniai pyromaniakai. Mes sumaišome obuolių sultis su Fireball viskiu, taigi cinamono obuolių kombinacija sugebėdavo įveikti 151 (arba bent jau suteikė jai malonų poskonį), tada supilkite jį su romu. Romas nedelsdamas užsidegė, gamindamas akinančią švytėjimą. Pernelyg sąžiningas.

El Diablo
Warner Bros. / Giphy

Mes pasekėme keletu priešgaisrinės misos, nešioti laisvų drabužių, išvengdami išsiliejimų, plaunant rankas prieš apšviečiant šūvius ir naudojant žvakių žiebtuvėlį, kad galėtume išlaikyti saugų atstumą nuo paties liepsnos, bet net ir tada išmoko vieno dalyko beveik iš karto: labai svarbus yra storas stiklo stiklas (pagamintas iš stiklo, o ne plastiko). Mes turėjome šiek tiek per daug plonos, o po dviejų minučių buvo apšviestos, be abejo, ilgiau, nei kas nors turėtų išlaikyti šūvį, o kraštas pradėjo ruda ir susmulkintas. Yikes.

Margot Robbie
Warner Bros. / Giphy

Jei bandysite tai padaryti, tai padarysite savo pačių rizika. Ugnis tikrai nieko nepridegina skoniui, užsidegus nuo alkoholio, taigi jis šiek tiek sklandesnis. Jūs galite gauti tą patį efektą naudodamiesi mažiau Bacardi 151 arba mažesnio intensyvaus tamsaus romo (proto-pučia, tiesa?). Prieš pradėdami gerti, atsargiai pūskite jį. Jei užpildysite jį per arti viršuje, prieš iššaudydami ugnį išsklaidysite liepsną, jūs rizikuojate užplūsti pypkę, sukeldami gaisro pavojų. (“Gizmodo” yra puikus gėrimų gaisro nustatymo vadovas, jei norite gauti daugiau informacijos šiuo klausimu.)

Gaukite receptą čia.

PIN UŽ toliau

El Diablo Shots Pinterest

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...