Šios “Pot” auksinės šaudyklės leis jums pajusti, kaip jūs “Hit Jackpot”

Gaukite receptą čia.

Dauguma barų ir vakarėlių šiuo klausimu Šv. Patriko diena reiškia žalią alų. Ir nors apynių apkepimas su maisto dažymo puseliu yra gerai, visi 2017 metai yra metai, pertraukiantys tradicijas. Atėjo laikas padaryti kažką tokio puodelio aukso: “Instagram” auksas, nes visi žmonės išstumia savo telefonus, kad paskelbtų tokią tokį kitschy-cute-tai-beveik erzinantį “Pot” aukso lašą.

vaizdas

Ethan Calabrese

Jie reikalauja šiek tiek daugiau pastangų, nei atspalvio pilnerio ar šviesios ale, gražaus atspalvio švilpucio, bet tai tikrai verta. Naudokite ananasų ar citrinos “Jell-O” aukso geltonumo atspalvį, ar daugiau senamadiško vibo, eikite į oranžinę spalvą – tai tikrai bus saldesnis negu klasikinis kokteilis, bet vis dėlto žvaigždžių poravimas.

Jei Jameson nėra jūsų dalykas, jūs galite lengvai pakeisti bet kokį alkoholį, į kurį įeinate (nors prašome, kad mylėtumėte savo skonio bundes, nevaikščiokite su Baileys, Kahlua ar bet kokiu kitu kreminiu gėrimu). Jei norite pagaminti nealkoholinę partiją, visiškai praleiskite ją ir vietoje jo naudokite 1/2 puodelio šalto vandens.

Plakta grietinėlė arba atšildyta šaukštelis sukuria puikiai purvą debesį ir, kad ir ką darote, įsitikinkite, kad jūs saldainių pratekėjimui užtepate rūgštinių vaivorykštės diržų rinkinį – jie turi būti išvaizdą užbaigti. Priešingu atveju jie tik atrodo kaip mikro puodeliai alaus. Tuo metu jie taip pat gali būti žalia.

PIN PIRKUS:

vaizdas

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...