Šis Copikata Chipotle Cilantro laimų ryžiai yra pavojingas vietoje

Gaukite receptą čia.

Daugelyje Meksikos grandžių ryžiai yra nepastebimi. Tai įprasti balti ryžiai, kartais šiek tiek traškūs, dažnai vos patiekiami. Tačiau Chipotle grūdai įgijo kultą. Jame nėra nieko blogo: jis pagamintas citrusų kalkių skonio, šviesios, šviežios skonio cilindro ir žemiškumo, mandagumo Basmati ryžių.

Sukūrę grandininio karnitų kopijos versiją (kurią galite padaryti lėtai viryklėje), mes žinojome, kad turėjome spręsti pačius savo dubenėlių ir burritų pagrindus. Mums reikėjo savo paimti ant cilindro laimų ryžių.

Cilantro Lime Rice

Jonathan Boulton

Vienintelis pavadinimas išsiskiria svarbiausiomis sudedamosiomis dalimis, tačiau raktas buvo išsiaiškinti, kaip tikrai įdegti ryžius su skoniu. Skaldyto sviesto, laimų sulčių ir druskos supjaustymas ryžiai užtikrina tai, kad kiekvieną grūdelį dengiate prieš virdydami ir virkite. Iš ten, jūs tiesiog pridėti šiek tiek daugiau kalkių sulčių ir sulenkti žiede, ir esate pasiruošę iškasti.

Geriausia yra tai, kad galite lengvai pritaikyti naudojamas sumas, pritaikydami ją pagal savo pageidavimus. Ne į cilindrą? Išpjaukite ją visiškai. Galėtumėte naudoti kapotų špinatų, jei vietoje to norite šiek tiek žalių. Apsėstas kalkėmis? Prieš patiekimą pridėkite išspausti.

Cilantro Lime Rice

Jonathan Boulton

Kai būsite pasiruošę, naudokite jį kaip carnitas burrito, papildytą salsos verde vištiena, arba su žeme kalakutiena ir avokadu liesoje burrito dubenyje.

PIN PIRKUS:

vaizdas

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...