Šis Copycat Pineapple Whip yra kaip Disney atostogos stiklo

Viena iš paslėptų džiaugsmo eiti į “Disney Magic Kingdom” – nuo pat žvilgsnio į neįtikėtinus veidus, kuriuos žmonės daro, kai sugauti kamerą “Splash Mountain” – yra desertas, ištrauktas į nepaprastai mažą parduotuvę “Aloha Isle” “Adventureland”. Parduotuvė specializuojasi ananasų suplaktuose skanėtuose, bet nė vienas iš jų neturi daugiau kulto nei “Dole Whip”.

Kopijavimas Dole Pineapple Whip

Ethan Calabrese

Tai yra kreminės, minkštosios ananasų pakuotės, kurios sukosi aukštai iš plastiko arbatiniuose puodeliuose arba naudojamos atogrąžų sodos plūduriuojančiose vietose, ir tai yra pakankamai dievi, kad pamirštumėte, kad jūsų nosis degs saulėje, o jūs visiškai nuneškite netinkamus batus “Disney” ir prisiekiate ” kaip tiki Haunted Mansion, bet tuomet, kai vaikas, kuris niekada, niekada nustos šaukti.

Ah, atostogos, tiesa?

Kadangi mes negalime tiesiog nuskristi į monorailą bet kurią savaitės dieną ir užsisakyti “Dole Whip”, ir mes ne gyvename pakankamai arti Dole Plantation Havajų salose, kur ji taip pat parduodama – mes nusprendėme sukurti save. Taip pat nebūtų reikalaujama ledų gamintojo.

Kopijavimas Dole Pineapple Whip

Ethan Calabrese

Pasirodo, tai daug lengviau nei manote. Mes laikėmės tokios pačios pagrindinės prielaidos, kaip ir mūsų nevalgomasis ledai, tačiau vietoj to, kad panaudojome sunkų grietinėlę, mes paruošėme sušaldytą bananą, ananasą ir kokoso pieną su mūsų saldinto sutirštinto pieno.

Jei esate veganas, ar tiesiog ne tokia beprotiška apie saldintą kondensuotą pieną, visada galite jį pakeisti kokoso grietine. Tiesiog išvalykite grūdintą kokoso grietinėlę ir padėkite į maišytuvą, kol jis bus šviesus ir purus, tada sumaišykite su kitomis sudedamosiomis dalimis..

Kopijavimas Dole Pineapple Whip

Ethan Calabrese

Mėgaukitės tuo, kad ji taps minkšta, arba palikite ją šaldytuve kelias valandas. Kai jos visiškai užšaldytos, jūs turite kreminį, švelniavilnių desertą, kuris vis tiek patenkinamas kaip tikras dalykas.

Gauk receptas.

PIN PIRKUS:

vaizdas

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...