Jūs žinote, kad norite, kad šis Snickers lasagna

Šis metų laikas yra super sudėtingas – mes bandome detox po mūsų atostogų maisto ir gėrimas išdžiūti, bet … yra žaidimas. Ir ne žaidimas, SUPER SVARBUS žaidimas. Taigi, nors per savaitę mes visi kalbame apie protingą užkandą, lengvesnes sriubas ir Lengvai sveikesnius picos valgymo būdus, žaidimo dieną mes pasiruošę mėgautis savo mėgstamiausiais sparnais, kritimo ir, svarbiausia, bombų alų desertu.

Manome, kad mes laukėme tik pakankamai ilgai, kad atsipraskime nuo mūsų Moliūgų sūrio lazanijos nuostabios padėties nuo Padėkos dienos, kad lazdelės desertinis būtų žaidimo diena, kurią sukėlė (ir papildė) visi mėgstamiausi saldainių barai “Snickers”. Be to, kadangi tai yra skiriamosios gebos laikas, mes pasirinkome “Cool Whip”, o ne sūrio skonį pripildytą pildymą. Tai viskas apie mažus dalykus, kuriuos mes užsiimame. Atminkite tai.

Snickers Lasagna Overhead

“Chelsea Lupkin”

Ir nors desertas atrodė labai ekstremaliomis AF, tai sąžiningai negalėjo būti lengviau padaryti, tai yra visa premija, kai nenorite praleisti vienos minutės žaidimo. Tiesiog sumaišykite šokoladinius vaflius, šaukštelius, karamelinį padažą, šokoladinį pudingą, susmulkintus žemės riešutus ir pakartokite, kol bus patenkintas. Viršutinį su paskutiniu “Cool Whip” sluoksniu, susmulkintus Snickers gabalus ir apdailos prisilietimus iš karamelės padažo, šaldytuvo pop, ir BAM! – Jūs turite žaidimo dieną desertą, kuris tikrai vertas nusileidimo šokio.

Snickers Lasagna Beauty

“Chelsea Lupkin”

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...