Kaip kepti saldžiosios bulvės

vaizdas

Parker Feierbach

Saldžios bulvės yra viena iš daugialypių virtuvės ingredientų. Jie nuostabūs virta, kepta, supjaustoma, ir NUGALIAI kepta. (“ILY”, saldžiųjų bulvių bulvytės). Vienas iš paprasčiausių ir naudingiausių būdų valgyti saldžiųjų bulvių yra kepti juos.

Jei nenorite laukti amžinai (pvz valandos) už jūsų skrudintų saldžiųjų bulvių, jums reikia prisiminti du dalykus.

1. Kepti labai aukštai temperatūrai.

2. Kubas ’em up. Išskyrus atvejus, kai tikslas yra iškepti visas jūsų bulves, pjaustant juos į 1 “kubelius, tai reiškia greitesnį virimo laiką ir daugiau paviršiaus ploto vienam įkandimui skanios karamelizacijos.

3. Nuimkite odą – ar ne. Tai visiškai priklauso nuo jūsų. Asmeniškai man patinka skonio ir tekstūros saldžiųjų bulvių odos, bet nėra jokios žalos jį pašalinti! Vienintelis dalykas, kurį prarasite, – tai papildomos maistinės medžiagos ir skaidulos.

4. Aromatas jiems. Čia galite pasirodyti labai beprotiška. Džiovinti prieskoniai, tokie kaip kmynai, čili milteliai ar kario milteliai, puikiai pamažu derinami su saldžiųjų bulvių saldumu. Taip pat gerai dirba šviežiai sutrupinti žolės, tokios kaip rozmarinas, čiobreliai ar raudonėliai. Tiesiog nepamirškite svarbiausių visų kvapiųjų medžiagų: druskos!

Dabar, kai jūs turite savo puikias skrudintas bulves, galite jas panaudoti, kad pakuotumėte savo ryto kiaušinius, išminkite juos savo salotose arba naudokite jas kaip žudikės Budos dubenėlį.

Išeiga:

4

Paruošimo laikas:

0

valandos

10

min

Bendras laikas:

0

valandos

10

min

Ingridientai
1 lb.
saldžiosios bulvės, nuluptos ir supakuotos į 1 “gabalėlius
1 valgomasis šaukštas.
pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
Košerio druska
Šviežiai malti juodieji pipirai
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 450 ºC. Ant didelio kepimo lakšto nulupkite saldžiųjų bulvių su aliejumi ir sezono metu su druska ir pipirais.
  2. Skrudinkite, kol pasiūti, supilkite į pusę, 30-35 minučių.

vaizdas

Parker Feierbach

PIRKTI DABAR Nonstick kepimo lapai, 29,25 LTL, Amazon.com

Loading...