Kaip padaryti geriausią “Quesadilla”, kurią jūs jau išgirdote

Gaukite receptą čia.

Kiekvienas žmogus gali ištirpinti sūrį tarp dviejų tortiljų – techniškai nereikia recipe. Bet mes nekalbu apie įprastą quesadilla. Tai yra as galutinis. “Dilla” žaidimui atnaujinti nereikia daug laiko, tačiau keletas, atrodytų, paprastų priedų, duoda didelių rezultatų.

Ultimate Quesadilla

Pirma: jūs turite turėti jautienos maltą – tiek dėl medžiagos, tiek iš skonio. Paprasti miltų tortilai ir Monterey Džekas vargu ar skaičiuojami kaip patiekalai. Prieš kepdami jautiena, supjaustykite svogūną. Kadangi nieko nepadaro saldžio, pikantiško nirvano, kurį gaunate iš svogūno karamelizacijos. Kai atėjo laikas mėsai, išmeskite kmyną, papriką ir kiaunos žiupsnelis. Kai mėsa virta, išleisk ją! Neveikdamas, tai sukeltų sūkurinės dugninės tortilją, liūdną ir sklandų quesadilla valgymo reikalą.

Ultimate Quesadilla

“Chelsea Lupkin”

Tada pridėkite avokadą prie viduje quesadilla. Negalima dėti ant jo su standiais, šaltais griežinėliais, kurie nuslysti ir pirštai bus nepatogūs. Tarp dviejų tortiljų, avokadas šiek tiek šilumos ir jo kremas sustiprės. Taip pat turėtų būti išmesti kapotų cilindro. Visi šie turtingi skoniai turi būti subalansuoti kažką naujo ir ryškios.

Ultimate Quesadilla

“Chelsea Lupkin”

Technika-protinga, viskas, ko jums tikrai reikia, yra kantrybė ir plokštė. Sumaišytą quesadilą įkaitinkite į keptuvę ant vidutinio karščio (nėra aliejaus), kol tortilėja bus auksinė. Kai būsite pasirengę apversti, išjunkite šilumą, padėkite keptuvę dideliu plokšte ir invertuoti, kad quesadilla būtų perkelta į plokštelę. Užlenkite quesadilą ant lėkštės (auksine puse į viršų) ir virkite, kol antroji tortilla yra vienodai auksinė ir graži. Lengvas, sūrio, gražus.

PIN PIRKUS:

vaizdas

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...