Kaip virti rudieji ryžiai

Paprastai žmonės patenka į dvi stovyklas: rudo ryžių mėgėją ar meilužį. “Delish” mes pasiekiame tiek rudųjų ryžių, tiek ir baltos spalvos. Tai yra daugiau pluošto, baltymų ir antioksidantų – ką nemėgstu ?! Ir vienintelis skirtumas ruošiant rudą yra tai, kad trunka šiek tiek ilgiau. Naudodami kelis paprastus veiksmus ir lengvai įsimenamą santykį, rudieji ryžiai bus pagaminti ir papildomus antioksidantais pateksite pirštu. Nr ryžių viryklė reikia!

1. Žinokite santykį.

Rudieji ryžiai turi tokį pat santykį kaip ir baltieji ryžiai; įsimenate – 2: 1. Tai 2 puodeliai vandens kas 1 puodelis sausų ryžių.

2. Išplaukite.

Jūs tikriausiai nesvarbu apie ryžių skalavimą, bet kaip ir bulvių skalavimas, tai yra svarbus žingsnis. Ryžiai turi daug mažų dalelių, o pirmiausia skalavimas padės pagerinti tekstūrą.

3. Virkite.

Įdėkite puikų vandens santykį su ryžiais, kartu su gausiu druskos čiurlenimu, padažu ir virkite. Kai tik jūsų ryžiai atnašaus virti, uždenkite puodą su standiu dangčiu ir žemesnę šilumą, kad švelniai užvirtų.

4. Laikas.

Rudieji ryžiai trunka daug ilgiau nei balti ryžiai. Nustatykite savo laikmatį iki 45 minučių, o ne grobkite ryžių metu, kol jis gaminamas; jūs nenorite prarasti garo, todėl laikykite dangtį visą laiką. Kai jūsų laikmatis užges, įsitikinkite, kad vanduo sugeria. Jei liko šiek tiek vandens, o ryžiai nėra pakankamai minkšti, duokite dar 5 minutes.

5. Leiskite poilsiui.

Išjunkite šilumą, tačiau palikite dangtį ir 15 minučių leiskite ryžių poilsiui. Tai neleidžia ryžiai tapti lipni ir duos jums puikiai purus rudųjų ryžių.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...