Kepti sūrio žirkliai yra protingiausias būdas valgyti savo kvepiančią sriuba ir sumuštinių kombinuotą maistą

Pomidorų sriuba be grilio sūrio yra kaip kukurūzų be druskos. PLAIN WRONG. Pasitinkime: jūs niekada nenorite tik pomidorų sriubos. Ką tu tikrai troškate – tai sūrus, sviestinis sumuštinis, kurį supjausto pomidorų sriuba. Griliuotos sūrio drožlės (dar žinomos kaip grilowy sūrių suvyniojimai) yra labiausiai įdomus, labiausiai genialus būdas gauti savo sriubos ir sumuštinio pataisą.

Kepti Cheese Dippers Beauty 1

“Chelsea Lupkin”

Kai galvojat apie tradiciškai paruošto grilio sūrio supupimą į sriubą, jūs suprantate, kad pilnas pusės gabalas (nepriklausomai nuo jo formos) nėra tiksliai idealus. Dunking tiksliai vieno bite sumuštinio vertė yra beveik neįmanoma. Ne su šiais akmenimis! Žinoma, kepta sūrio skrebučiai yra populiarus variantas, ir aš galvojau apie “Pinterest” tendenciją. Bet pasitikėk manimi, tai yra geriau. Krautonai greitai virsta skurdžiais liūdesiu. Be to, pusiau įdomus yra bet kokiu atveju.

Kepti Cheese Dippers Single Beauty

“Chelsea Lupkin”

Pradėkite nuo baltos sumuštinio duonos, kad padarytumėte savo ritinėlį. Aš niekada nemaniau, kad tai pasakysiu, bet švelniau, tuo geriau. Tai daro daug lengviau išpjaustytus gabalėlius, kuriuos jūs darote išimdami (ir valgydami) kirkus. Uždėkite čederio kvadratą kiekvieno aikštės viršuje, supjaustykite ir kepkite, kaip ir bet kokį įprastą kepta sūrį! (Su daug sviesto.)

Kepti Cheese Dippers Beauty Cheese Pull

“Chelsea Lupkin”

Gaukite receptą čia.

PIN UŽ toliau

Kepti Cheese Dippers Pinterest


Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...