Kepti sūrio kraujas Marys nėra tokie beproti, kaip jūs manote

Gaukite receptą čia.

Yra dviejų tipų vėlyvosios žmonės: tie, kurie ėda mimosas ir tie, kurie geria kraujuosius marius. Jei esate šurmuliuotoje kategorijoje, išgirsk mane. “Bloody Marys” yra daug smagiau. Su šampano fleita, esate labai ribota. Girtuoklis cukraus ratlankio, mielas, kaip yra, yra toks pat įdomus, kaip jis pasireiškia. Kraujas yra mažiau skanus. Tai eiti didelis arba eiti namo tipo bilieto kainos. Atvejai: “Grilis” “Sūris” Kraujas “Marys”.

Kepti Cheese Bloody Marys vertical

Jonathan Boulton

PIRKTI DABAR: “Mason Jars” rinkinys 12, 16 dolerių; Amazon.com

Aš žinau, kad tai beprotiška, dekadentiška ir visiškai nereikalinga … bet taip pat gana nuostabi. Jūs žinote, kad pomidorų ir keptos sūrio derinys yra žudikas. Griežtos sūrio, supjaustytos pomidorų sriuba, pleištas yra vienas iš didžiausių malonumų gyvenime. Bet pasitikėk manimi, tai dar geriau. Tai stipresnė, kvapniausia ir, svarbiausia, BOOZY. Sąžiningai, bet koks ateities kruvinas mary be grilio sūrio atrodo nuobodu.

Kepti Cheese Bloody Marys vertical

Jonathan Boulton

Kalbant apie pati kokteilį, tu darai. Mūsų receptas yra gana bombų, bet čia viskas bus – net mišinys! Tačiau, ką jūs darote, nepraleiskite bekono!

SUSIJUSI VIDEO:

PIN PIRKUS:

vaizdas

Atsisiųskite “Delish” app šiandien.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...