Kiaulės į striukę sulaužys tavo namus

Pavadinkite vienintelį vakarėlį, kuris turėjo kiaules antklodė, kuri nepatinka. Taip manė. “Lil” dūmai, įvynioti sviesto tešloje, yra vienas iš lengviausių būdų draugams pritarti. Tačiau, kai pamatėme, kad kai kurie žmonės imasi to paties žingsnio toliau, ir plakdami tešloje pilna dydžio karštuosius šunis, žinojome, kad turime iš karto pabandyti.

vaizdas

Ethan Calabrese

Kiaulės siuvinėjime yra vasaros stuneris. Jis atrodo taip apsvaiginamas, kai jis išeina iš orkaitės, kad jūs netikėsite, kad tai padarėte patys. Ir nors tai atrodo įspūdinga, kad jį nutemptų, šis dalykas negali būti paprastesnis.

Sunkiausia proceso dalis – “Pillsbury” prancūziškos duonos tešlos išpilstymas (patikrinkite, ar mes padarėme tai), o tai gali būti šiek tiek sudėtinga. Norite įsitikinti, kad turite stačiakampį, kurio ilgis yra šiek tiek didesnis nei karštas šuo ir plotis, kuriame gali būti ne mažiau kaip šeši šunys. Po to, kai turite savo stačiakampį, pjaustėte jį ilgomis juostomis, o tada eikite prie audimo! Ši dalis ateina kartu labai greitai ir padarys jus įdomu, jei jūs kada nors matėte karšto šunų atrodo šis gražus (patarimas: jūs neturite).

Gauk receptas.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...