Kodėl tuoj pat reikia išlyginti mentele

Nemanau, kad tai yra didžiulė paslaptis, kad švarkeliai yra labiausiai nuostabūs virtuvės įrankiai, bet vienas yra mentelė, kuri nusipelno daugiau dėmesio. Išlyginimas.

PIRKTI DABAR “Ateco 1385 Offset Spatula”, 4,50 $, “Amazon”

Dirbdamas virtuvėje, naudoju savo sąžiningą įrankių dalį, bet aš dažniausiai pasiekiu savo kompensacinę mentele. Aš manau, kad tai yra mano rankinis šaulys. Mano dešinysis žmogus. Mano hype mergina. Jis gali tai padaryti viską.

Mes jau žinome, kad yra gerai, kad užkeptų pyragą, tai yra duota, ir tai tikrai padeda gauti tuos gražus kepsnius kaip mūsų “Tres Leches Cake”. Aš tikrai tikiu, kad tai yra begalinis naudojimas. Aš naudoju jį, kad galėčiau valgyti stilius, supjaustyti šparagus ant grotelių, išbandyti bulvių ir kitų daržovių troškulį kai kepdami keletą pietų, ir padėkite pažymėti tiesias linijas prieš pjaustant į gražiai užšalusias pyragas.

Išlyginimas yra vienintelis įrankis, kurio reikia, norint pasiekti puikų “ganache” lašinimą mūsų “Flourless” šokolado tortą. Aš taip pat pasirenka pėdsaką per peilį, norėdamas išlaisvinti tortą ar sūrio pyragą, prieš pašalindamas jį iš keptuvės, nes gaunu geresnį kampą ir mažiau žalos. Aš pripažįstu, kad aš netgi naudojo vieną, kad padėtų kažką ištrinti iš kanalo vieną kartą (nebandykite namuose, vaikams). Aš galėčiau stebėtis dėl to, kad aštuoniasdešimt aštuonių mentelių, bet vietoj to aš paliksiu tą, kuris dažniausiai kabo ant mano priekinės kišenės.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...