Moliūgų pyrago bombos skonis kaip rudenį

Gaukite receptą čia.

Jei Fall turėjo oficialų skonį, tai būtų moliūgų prieskoniai. Viskas buvo moliūgų prieskonių, iš gumos iki Pringles (ir “Jell-O” šūvių) niekas nenukreipė. Kartais sunku prisiminti, kur prasidėjo vikrumas: pyragas.

vaizdas

Jonas Boultonas

Nenuostabu, kad moliūgų pyragas pradėjo pasaulinį pamainą. Tai tikrai tikrai gerai. Labai gerai, kad dažniausiai pavogia pasirodymą “Padėkos vakarienėje” (atsiprašau “Pekano”). Tai yra tai, kad moliūgų pyragas nėra lengva užduotis. Žinoma, kad užpildymas nėra per sunkus, bet tobulas pyragas? Tai visa kita istorija.

vaizdas

Jonas Boultonas

Šie moliūgų pyrago bombos yra puikus švelnus moliūgų pyragas. Jie yra saldūs, sviestmedžiai ir kreminiai, ir jums net nereikia konditerijos pjaustyklės jas pagaminti! Tiesą sakant, “pluta: tai lengviausia dalis!

vaizdas

Jonas Boultonas

Paprasčiausiai supilkite puslankio tešlą ir surinkite perforacijas. Įsitikinkite, kad jie apsaugoti, kad nebebūtų skylių – nenorite, kad tuščias moliūgas bėgtų iš scenos! Tada supjaustykite juos į aštuonis vienodo dydžio kvadratus. Dollok suapvalinta šaukštelis moliūgų mišinio ant kiekvieno kvadrato ir apvyniokite ’em up, kaip ir maži jų džiaugsmo paketai. Supilkite juos į cukrų ir kepkite iki aukso. Padarykite greitai miltelių pavidalo cukraus glazūrą, kad galėtumėte išdžiūti ir jūs gerai eikite. Laukia moliūgų prieskonių palaima.

PIN PIRKUS:

vaizdas

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Atsisiųskite “Delish” programą.

Loading...