Mūsų “St Paddy’s Day Leprechaun Bait” yra saldus ir sūrus krekas

Net jei jūs galėtumėte mažiau rūpintis Šv. Patriko diena ir nėra vienas iš milijonų žmonių, kurie šventes naudos kaip pasisekimą užkirsti kelią Guinnessui, jūs galite ir turėtumėte padaryti vieną dalyką, kad švęskite atostogas: padaryk tai . Aš norėjau vadinti tai “Leprechaun Crack” dėl to, kaip tai tikrai priklausomybę nuo šios medžiagos (geriausiu būdu).

vaizdas

Jonathan Boulton

Taigi, kas daro tai taip priklausomybę? Na, jei jums patinka šiek tiek saldūs dalykai, tai yra jūsų svajonių užkandis. Iš esmės tai yra sūrių ingredientų mišinys (Corn Chex, keramzinės) ir saldūs (M & M, Lucky Charms), kurie visi mėtyti su baltu šokoladu. Jūs užšaldyti mišinį, kol jis tvirtas, ne daugiau kaip 20 minučių, ir jis yra pasirengęs valgyti.

vaizdas

Jonathan Boulton

Geriausia dalis apie “Leprechaun Bait” yra tai, kaip ji pritaikoma; jūs turėtumėte galvoti apie techniką, kaip išmesdami saldus ir sūrus su baltojo šokolado mišiniu. Po to, kai jūs jį įvaldysite, galėsite pakeisti tai, kas tinka jūsų skonio pasirinkimams. Vieninteliai, kuriuos norėčiau išlaikyti? Lucky Charms ir žalia M & M.

Gauk receptas.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.