Pamiršti gėlės! “Bacon Roses” yra realus būdas parodyti jums rūpesčius

Gaukite receptą čia.

Valentino diena yra viena iš tų hype-sunkių atostogų, kaip Naujųjų Metų išvakarės ir, nacionalinė pica diena: jūs žinote, kad turėtumėte daryti kažką ypatingo, o savo noru, kad naktį, kurią jūs niekada nepamiršite, įeinate į (A ) švyturių klinika, arba (B) taip įstrigę, ieškodami “geriausio”, kad ateina diena ir jūs turite … nieko. Taigi, jūs ruošiatės, sumaišysite ir sumokėsite 35 dolerius už dešimtis anemiškų rožių, kurias paprastai įtrauksite už 10 USD bet kurią kitą metų dieną.

Šiais metais eik nesąžiningi. Padarykite kažką nuostabaus – didžiojo gesto, kurio nerandate jokiame Nicholas Sparks romane, bet bus garantuotas, kad jis vis tiek bus nepamirštamas. Padaryk šonines rožes. Ir ne tik kokios nors šoninės rožės – šios saldainės suteiks papildomo skonio. (Pasitikėk mus – tai verta.)

Bekonas Roses

“Chelsea Lupkin”

Štai ką jums reikia: 12 dirbtinių rožių, didelio galingumo žirklės ar virtuvės žirklės, dantų krapštukų paketas, kepimo lakštas, kepimo stalas, atitinkantis minėtą kepimo lapą, klevo sirupą, rudojo cukraus, juodųjų pipirų ir pakuotės bacon

Turiu? Jūs darote puikiai iki šiol.

Bekonas Roses

“Chelsea Lupkin”

1 žingsnis: gaukite “Rollin”, “Rollin”, “Rollin”

Išskleiskite atskiras bekono juostas su žydinčia rožine, mėsinga pusė. (Riebalinis galas gali būti rožių dugnas.) Uždėkite antspaudą dantų pasta, kad jis nebūtų išsišakojęs. Jei norite papildomo stabilumo, pridėti antrą dantų šepetėlį; triukas “Mūsų geriausi įkandimai” mums išmokė, kad yra aukščiausio lygio.

Įdėkite juos ant kepimo skardos su keptuvėmis viršuje, tada sumontuokite viršuje esantį bekoną. Išdžiovinkite juos klevo sirupu – jis neturi būti legit, A klasės daiktų; Čia dirba netgi teta Jemima arba ponia Butterworths – kartu su lengvu dulkiu iš bet kokio bate, ar juodieji pipirai, rudojo cukraus ar čili milteliai. Tada jie pasiruošę patekti į orkaitę.

Bekonas Roses

“Chelsea Lupkin”

2 veiksmas: “Morticia Adams” kanalas “Hot Second”

Štai, kur jūs turite įsigyti klastingą: iškirpkite stiebus, kad jūsų dydis tinka (trumpesni stiebai, kuo sulauksi puokštė), po to pereikite prie visų “Morticia Adams” ant tų žiedlapių, supjaustykite juos ir pašalinsite putų polistireną “bud” centras. Tiesiog įsitikinkite, kad paliksite mažą plastiko nubą; jums reikės, kad būtų laikomos šoninės rožės. Išvalykite nubą ir gėles.

Bekonas Roses

Jonathan Boulton

3 žingsnis: apvyniokite dalykus aukštyn

Duokite keptuvę minutę ar dvi, kad atvėsintumėte, taigi, jūs ne išmeskite juos kaip karštą bulvę. Kadangi rožės iš tiesų yra tik “roll-ups”, raskite skylę kiekvieno centro centre ir nulenkite ant kiekvieno stiebo.

Bekonas Roses

Jonathan Boulton

Dabar eik ir paskelbk savo meilę kaip galima drąsiau.

PIN PIRKUS:

vaizdas

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...