Paslaptis į geriausius Briuselio kiaules

Ši diena ir amžius, kai galvojat apie brūslių kopas, tu galvoji apie skrudinimą. (Laimei, nesudėtingos virtos daigai pasibaigė.) Ir nieko blogo. Skrudintos daržovės yra labai kvapnios ir visada yra labai lengvos. Bet ką daryti, jei esate nekantrus (skaitykite: “Hangri”) ir nenorite palaukti pusvalandžio, kol jie ims kepti?

Pradėkite juos šalto indelio metu.

Aš esu miręs rimtas. Pamiršk, ką visi sako apie tinkamą jūsų keptuvėlio pašildymą. Čia nėra nieko, kas įprastai parodys jums, kad indas yra paruoštas (vandens mėtymo bandymas ar glistening aliejus). Kadangi, jei brūselių kopas įtrauksite į karštą keptuvę su karštu aliejumi, išorinės pusės bus pernelyg greitai traškios, o vidinės pusės niekada negalės virti. (Taigi, kodėl visi paragauti savo daigai.) Kai paleidžiate brūselių daigas šaltajame puodelyje, sūdymo procesas trunka ilgiau, o daržovėms – daugiau laiko, kad gautumėte pasiūlymą. Tai triukas, kurį išgirsti “Cook’s Illustrated” ir negalėjo laukti, kol pasidalins su jumis. Štai kaip jūs tai darote:

Pridėkite pusiau susmulkintų bruselių daigų sluoksnį į nonstick keptuvę, supjaustykite šonus žemyn. Išdžiovinkite juos alyvuogių aliejumi, uždėkite keptuvę ir padėkite ant vidutinio aukšto šilumos. Kuko, kol daigai yra ryškiai žalia (apie 5 minutes), tada atskleiskite ir toliau virkite, kol iškirptos pusės yra giliai auksinės (apie 2 minutes). Išskirkite juos nuo šilumos ir voila! Viskas, ką liko daryti – valgyk juos.

Briuselio kopūstai išlieka ryškiai žalios spalvos (kažkas, ko praranda, kepdami), o dugniai intensyviai karamelizuojami. Mes labai rekomenduojame šį procesą ir turime tik vieną nedidelį patarimą: naudokite mažus bruselio dygsnius! Mes išbandėme šį procesą su vidutinio dydžio Briuselio kopūstais ir beveik sudegėme. Jei visi turėsite didelių daigų, viskas gerai. Jums reikės tik atidžiau stebėti šilumą ir šildyti juos šiek tiek ilgiau.

SUSIJUSI VIDEO:

PIN PIRKUS:

vaizdas


Atsisiųskite “Delish” app šiandien.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...