Sauteing 101: Kaip pasveikinti kaip Pro

 <p>Ši šiek tiek aštraus krevečių keptuvėlė išmesti yra paruošta per 30 minučių.</p> <p></p> <p><b>Receptas:</b> <b>Krevetės su paprikos ir traškiomis bulvėmis</b></p> <p>“title =” Krevetės su kopūstais ir traškiomis bulvėmis ”</p> <p>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6b125b39a0_-_shrimp-scallions-crispy-potatoes-recipe-mslo0311-lg.jpg?crop=1xw : 0.5xh; centras, viršuje ir dydis = 480: * ”</p> <p>/></p> <div class= Mandagūs Martos Stewart

Kai susirinksite ir paruošsite savo ingredientus, sautéing yra viena iš sparčiausiai virimo būdų Vakaruose. Paslaptis slypi karštame indelyje, smulkiai supjaustytiems ingredientams ir greito apversto riešo. Naudodami šiuos paprastus patarimus ir receptus, jūs nebūsite lengviau paragauti lengvų, skanių maistingų patiekalų. Raskite greitesnius ir lengvesnius receptus su širdies sveikomis vakarienėmis ir pigiais 30 minučių valgiais.

 <p>Ši šiek tiek aštraus krevečių keptuvėlė išmesti yra paruošta per 30 minučių.</p> <p></p> <p><b>Receptas:</b> <b>Krevetės su paprikos ir traškiomis bulvėmis</b></p> <p>“title =” Krevetės su kopūstais ir traškiomis bulvėmis ”<br/> src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6b125b39a0_-_shrimp-scallions-crispy-potatoes-recipe-mslo0311-lg.jpg?crop=1xw : 1.0xh; centras, viršuje & dydis = 480: * ”<br/> /> </picture> <p></span></p> <div class= Mandagūs Martos Stewart

Sauté 101

Iš prancūzų žodžio, sauteris (tai reiškia “šokti”), sautéing tapo visame pasaulyje žinoma virtuvės technika. Paprastas maistinis riebalų kiekis maiste mažame riebalų kiekyje, esant sluoksnyje, vidutinio ir aukšto šilumos kiekiu, sautéing pasižymi panardinimo panniu, kuris maitina maistą deginant ir tolygiai paskirsto karštam paviršiui. Daugelis virėjų padeda suplakti, pakeldami maistą žnyplėmis arba medine šaukštele.

Perskaitykite, kaip paragauti patarimų ir receptų (pvz., Mūsų Krevetės su paprikos ir traškiomis bulvėmis, pavaizduota) ir sužinokite, kaip lengvai padažu.

Vištiena Dill Saute with Seasonal Veggies

Kate Mathis
Ką saute

Idealūs Sautéing Ingredientai: Dėl to, kad šis būdas yra greitas virimo efektas, geriausiai paruoškite saldžių, subtilių baltymų, pavyzdžiui, vištienos ir krevečių, ir supjaustytų daržovių. Šie ingredientai nereikalauja ilgo virimo laiko ar papildomos drėgmės, kad būtų galima sultingai ir maloni.

Receptas: Vištienos Delis Sautė

vaizdas

Ken Burris
Pasiruošti tinkamai

Gaukite ingredientų prieš pradėdami: Padažant maistą, virimo procesas gali vykti gana greitai, todėl svarbu, kad visi jūsų ingredientai būtų supjaustyti, supjaustyti ir supjaustyti anksčiau laiko, kad būtų išvengta pastarojo momento šukavimo.

Receptas: Vasaros skvošas ir balta pupelių padažas

vaizdas

Ken Burris
Mažesnis yra geresnis

Sautéing Patarimas: Kadangi sautéing nepriima skysčio virti maistą (kaip ir rauginimas ir braising), išoriniai prieskoniai ir aukštos kokybės ingredientai yra svarbūs. Pjaustant ingredientus į smulkius, vienodo dydžio gabaliukus, padidėja paviršiaus plotas iki tūrio santykio, todėl kiekvienas įkandimas suteikia daugiau prieskonių (a.k.a. skonio).

Receptas: Apkeptos šiaudų patarimai su Bell Peppers

vaizdas

Courtesy of MyRecipes.com
Alyvos iki

Atgal nuo sviesto: Dėl mažo dūminio taško sviestas nerekomenduojamas, kai sūdytas. Geresnės yra augaliniai aliejai, tokie kaip rapsnelė, alyvuogių aliejus ir kukurūzai, nes jie gali atlaikyti didelę temperatūrą prieš deginimą ir suskaidymą. Jei norite sviesto skonio savo sode, pabandykite pridėti ją pabaigoje arba maišant jį su stipresne aliejaus.

Receptas: Sauté Green Beans su laukiniais grybais

vaizdas

Ellen Silverman
Pirmiausia šildykite riebalų rūgštis

Sautéing Patarimas: Visuomet pašildykite savo indą vidutiniškai aukštai maždaug per 1 minutę, prieš pridėdami riebalų. Kai ranka įdedami keletą colių virš keptuvės, jūs turėtumėte sugebėti jausti šilumą, spinduliuojančią nuo paviršiaus. Tinkamai šildomas indas paskatins švelniai pašildyti pašarus. Pastaba: Naudodamiesi nešiklio keptuvėmis, vengiama šildyti tuščią indą daugiau kaip 30 sekundžių.

Receptas: Sauté Peppers

Brokoliai with Hot Sauce

Lucy Schaeffer
Nerūkyti

Į viršų Sautéing klaida: Taip, “sautéing” reikalauja karšto indo. Tačiau keptuvėlė, šildoma vidutiniu aukščiu, kol aliejus užgęsta, yra per karšta – aliejus turėtų būti tik karštas prieš pradedant virti. Sauté keptuvės, kurios yra per karštos arba per daug vėsios, gali pažeisti šio virimo proceso principus.

Receptas: Brokoliai su karšta padažu

 <p>Galite vėliau nurodyti šias daigas kaip “žalias saldaines” dėl jų tendencijos saldinti, nes jos rudos ant keptuvės.</p> <p></p> <p><b>Receptas: </b><b>Spicy-and-Garlicky Briuselio daigai</b></p> <p>“title =” Spicy-and-Garlicky Brussels Sprouts ”<br/> class = “lazyimage lazyload”<br/> src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6b13bcac52_-_spicy-garlicky-brussels-sprouts-recipe-fw1110-lg.jpg?resize=480 : * ”<br/> /> </picture> <p></span></p> <div class= Con Poulos

Negalima perpildyti

Sautéing Patarimas: Vienu metu supilamas per daug maisto, neleidžia cirkuliuoti orui ir sumažina bendrą visos kavos temperatūrą, dėl ko ingredientai gali virti garais, o ne sausu karštu vandeniu. Tai reiškia, atsipalaiduoti, trapūs, auksiniai eksterjeras! Norėdami supjaustyti didelį kiekį maisto, pabandykite gaminti partijomis, prireikus atnaujinkite ir vėl įkaitinkite riebalus..

Receptas: Spicy-and-Garlicky Briuselio daigai

vaizdas

James Baigrie
Laikykis juda

Sauté Patarimas: Siekiant kuo labiau sumažinti šilumos nuostolius indelyje ir tolygiai paskirstyti maistą ant paviršiaus, kiekvieną kartą taip greitai dažydami ar užkimšdami maistą, naudokitės žnyplėmis ar keptuvės rankena. Naudojant tradicinę keptuvę su švelniai įlenktomis šoninėmis pusėmis, naudodamiesi rankena, pasislenka maisto produktai.

Receptas: Spagečiai su “Pancetta” ir “Escarole”

 <p>Tik keletas rustic, rich-tasting add-ins & # x2014; šeriai, žaliųjų alyvuogių gluosniai, malonūs duonos kubeliai; vištienos šlaunelės gauna malonų ispanų skonį.</p> <p></p> <p><b>Receptas: </b><b>Vištiena su alyvuogėmis ir pipirais</b></p> <p>“title =” Vištiena su alyvuogėmis ir pipirais ”<br/> class = “lazyimage lazyload”<br/> src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/160×160/54f6b13c68464_-_ghk-chicken-with-olives-and-peppers-recipe-0910-lg .jpg? dydis = 480: * ”<br/> /> </picture> <p></span></p> <div class= Con Poulos

Karamelizacija yra raktas

Sautéing Patarimas: Didžiulė sautéingo nauda yra išorinis ingredientų karamelizavimas ir aromatizuotų rudų bitų palikimas indelyje. Valginimo proceso metu leiskite maistui sėdėti į keptuvę ir taip dažnai pypkite karamelizaciją. Naudodami tuos apledėjusius likučius sukurkite greitą padažą, kai pašalinsite iš virimo pagamintą maistą.

Receptas: Vištiena su alyvuogėmis ir pipirais

Sumaišykite keptuvę recipes are usually loaded with vegetables and ready in minutes, and this Asian-inspired dish is no exception. The seared beef, vegetables, and noodles combine with sweet hoisin sauce and lime juice in this healthy dish. Serve with a salad and a glass of green tea for a wholesome meal packed with flavor. <p><b>Receptas:</b> “Hoisin” jautiena ir “Edamame Noodles”</p> <p>“title =” “Hoisin” jautiena ir “Edamame Noodles”<br/> class = “lazyimage lazyload”<br/> src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/160×160/54f6b13c9fb37_-_hoisinbeef-lg.jpg?resize=480:*”<br/> /> </picture> <p></span></p> <div class= Ken Burris

A.K.A. Maišyti-Fry

Tarptautinė variacija: Kinijos kepsnių keitimas yra žinomas kaip “stir-fry”. Švelnios bulvytės virtos suapvalintu vandeniu, o ne plokščiu indu, tačiau principai yra vienodi: greitai paruošti supjaustytus ingredientus nedideliu kiekiu karšto aliejaus.

Receptas: “Hoisin” jautiena ir “Edamame Noodles”

Loading...