Įsipareigokite šį “Ultimate” tuno makaronų pyragą į atmintį

Gaukite receptą čia.

Jei esate 90 metų vaikas, tikėtina, kad sūrio tuno pyragaičiai buvo jūsų klasėje užkandžiai. Šį pietų stalą prisimename labai maloniai, kad, kai įteikėme “No Yolks Extra Broad Noodles” maišą, mes iškart matėme, kad yra tikro kriauklių, kriauklių užkimštų, tuščių tuno troškinių, ir mes turėjo tai padaryti. Štai kaip mes tai padarėme.

vaizdas

Pirmą kartą virkite makaronus pagal pakuotės kryptis, tada iškaitinkite orkaitę iki 375 laipsnių F. Dideliame, ant krosnies saugioje keptuvėje vidutinio karščio, supilkite sviestą, įpilkite svogūnų, salierų ir grybų ir sezumėkite druska, pipirais, ir cayenne.

vaizdas

Pabarstykite šiek tiek miltų ant jo, kol viskas bus paruošta. Tada įpilkite vištienos sultinio ir nenugriebto pieno ir sudėkite, kol jis susitrenks. Išjunkite šilumą, tada sumaišykite citrinų sultimis ir įpilkite makaronų, tunų, čederio, parmezano ir kapotų petražolių, krapų ir kopūstų, sumaišykite jas kartu.

Norėdami supilti duonos trupinius, ištirpinkite sviestą mikrobangų krosnelėje ir sumaišykite su Panko ir Parmesan. Pabarstykite, kad virš savo makaronų viršuje, ir kepkite, kol patiekalas yra bubalus ir auksinis.

vaizdas

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...