Tai yra rankos žemyn Lengviausias būdas išdžiovinti kavą

Atšaldyta kava atrodo absurdiškai paprasta padaryti iš pradžių: Ar ne tiesiog užvirinti puodą kaip jūs paprastai ir išmesti jį per tonų ledo? Štai ką rodo pavadinimas, bet viskas, ko reikia, yra viena gurkšnis, kad silpna, vandeninga java, kad suprastumėte, kad kažkas nėra visiškai teisingas.

Mes kreipėmės į Chadą Moore’ą, “Starbucks” pasaulinį kavos įdarbinimo specialistą, kad sužinotume kas tiksliai – mes blogai elgėmės, ir kaip mes galėtume gauti “naminių kačių” užkandžių ir šaltų ledų. Štai kaip gauti abi.

The easiest way to make iced coffee

Ethan Calabrese

Kaip Padaryti Killer Iced Kava

Švelnus kava gaminama beveik tuo pačiu būdu, kaip ir karštą kavą, tačiau su vienu svarbiu pasukimu: naudokite pusę tiek vandens. “Jūs norite, kad [kavos] būtų stipresnė, nes jūs ketinate pridėti ledo, o tai ištirps”, – aiškina Moore. “Tai yra tai, ką mes turime omenyje, kai mes sakome, kad pagaminsime” dvigubą jėgą “.”

Ko jums reikia

Moore rekomenduoja naudoti išpilstytą kūgį, kuris iš esmės atrodo kaip keraminis piltuvėlis, kurį laikote ant lazdelės ar ledo užpildytos puodelio. Į viršų įstatykite kavos filtrą (ar net popierinį rankšluostį), supilkite kavos plotus, kurie turėtų būti smulkiai išpjauti, apie cukraus nuoseklumą ir užpilkite vandenį. (Jei užpildysite 16 uncijų puodelį, naudokite 8 uncijos vandens.)

“Starbucks” siūlo naudoti 4 šaukštus maltos kavos už kiekvieną 6 uncijų vandens, kurį jūs jį išpiliate, pagal šį mokymo vaizdo įrašą.

Kaip to make iced coffee

Ethan Calabrese

Jei neturite pilstymo puodelio, taip pat galite naudoti prancūzų spaudą. Tokiu atveju norėtumėte, kad būtų didesnių priežasčių, kurios atrodo kaip smulkios uolienos ar akmenukai, taigi jie neslidžia per spaudas ir neleidžia jums surinkti smulkių puodelių. Bet kuriuo atveju, vis tiek turėtumėte naudoti pusę tiek vandens, ir įsitikinkite, kad tai aukščiausios kokybės H2O.

Ką size grounds to use when making iced coffee

Ethan Calabrese

Kanalas jūsų vidus Vandens berniukas

“Svarbiausia pradėti su šviežiu, filtruotu vandeniu, – sako Moore’as. “Daugelis žmonių apie tai nemano, bet kava yra 98 proc. Vandens, taigi labai skiriasi, kaip gerti skonį”.

Ledas šiek tiek ištirps, bet viskas gerai, nes jūs turite dvigubo stiprumo kavą, kurią vis tiek reikia atskiesti.

Kaip to make pour-over iced coffee

Ethan Calabrese

Geriausios pupelės, kurias reikia naudoti

Pasak Mooreo, Lotynų Amerikos ir Afrikos kaštai yra labiau trapūs ir gaivūs, todėl jie geriausiai tinka ledai ar šaltai paruošti. “Lotyniškos kavos aliejus yra švelnus ir vertingas, o afrikietiškos kavos rūgštys yra ryškios ir rūgštančios, todėl viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų”.

The best way to make iced coffee

Ethan Calabrese

Kaip padaryti Crazy-Good Cold Brew

Nors ledinė kava yra paruošta beveik iš karto, šalta alaus gamyba yra daugiau įsipareigojimų. Ji turi būti įmirkta per 14-24 valandas, kol ji bus paruošta išpilstyti. Jei jums nepatinka karta ar rūgštinė kavos AKA, kad dilgčiojimas jūsų liežuvyje, kurį jūs taip pat galite gauti iš geriamojo OL, tai verta pastangų, nes per naktį šaldymas padeda sušvelninti java.

Kaip to make cold brew

Ethan Calabrese

Ko jums reikia

Šis metodas yra puikus, nes jums nereikia turėti kokių nors išgalvotų kavos aparatų ar baristinių įgūdžių, kad jį įvaldytų. Jums reikia tik dviejų milžiniškų puodelių ar puodelio, kad būtų galima laikyti užvirtus ir perduoti, ir sūrio, skirto atskirti priežastis, kai šlovingą laiką ateina gerti jį. “Jūs netgi galite naudoti didelį dubenį ir marškinius”, – sako Moore’as.

Mes panaudojome du didelius stiklainius ir filtrą.

Kaip to make cold brew

Ethan Calabrese

Susitvarkyti

Čia taip pat svarbu naudoti ir filtruotą vandenį, nes tai turės įtakos skoniui, ir šiuo atveju norite naudoti rupią maltą kavą (pagalvokite apie akmenukus ar mažus akmenis), nes vanduo iš skiedinio bus išplautas valandomis ir valandos. “Jei pagrindai yra pernelyg gerai, jūs galite per daug išgauti pupeles”, – sako Mūras, dėl kurio nusivylimo krūva.

Ką daryti

Tai nėra paprastesnis nei šis: supilkite šiurkštus pagrindus į didelį dubenį / ąsotis / ąsotis / žuvies dubenį, po 1: 1 santykio su vandeniu. “Jei ketinate užpilti kilogramą kavos, naudokit galoną vandens”, – sako Moore’as.

Padaryti cold brew

Ethan Calabrese

Palikite šaldytuve 14 valandų ar ilgiau, “Starbucks” saldžioji vieta yra 20 valandų, o po to supilkite mišinį per sietą ar mėsą (ar net su kavos filtru įlenktu piltuvu) į kitą didelį ąsotis, todėl jis yra pasirengęs tarnauti.

“Galutinis produktas yra koncentratas, todėl jūs norėsite dvigubai sumokėti, pridėdamas prie jo vandens pabaigoje”, – sako Moore’as. Taigi, tokiu atveju, jei statote stiklinę, užpilkite ledu, tada užpilkite šaltuoju užvirtuvėlį, užpildykite jį tik pusiaguliu, tada virkite jį vandeniu, kad jis nebūtų skonis kaip java įpurškiamas benzinas.

Kaip to make cold brew

Ethan Calabrese

Paimk ją į kitą lygį

Kai jūs įgyjate abiejų stilių, Moore turi jums iššūkį: pabandykite pridėti keletą gabaliukų apelsino ar greipfruto, kad jūsų paruoštų, paliekant jį šaldytuve 30 minučių arba iki keturių valandų.

The best way to make cold brew

Ethan Calabrese

Jis išryškina citrinų lapus Afrikos kavos, todėl jų skonis dar labiau trapus ir gaivinantis – ir Moore prisiekia, kad jūsų gėrimas nepadės oranžinės-y tang (tol, kol nepaliksite vaisių daugiau nei pora valandų, tai yra).

Dabar, kai žinote, kaip tai padaryta, prisekite šį vaizdą, kad galėtumėte grįžti bet kuriuo metu ir gaukite “gėrimą”:

Kaip Starbucks makes cold brew coffee

Ethan Calabrese

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...