Tavo sekanti partija turi šiuos Insane Shark Attack Jell-O šūvius

Gaukite receptą čia.

PIRKTI SHARK GUMMIES: “Ferrara Gummy Sharks Candy”, 5 svarų krepšys, 15 USD; Amazon.com.

Čia, Delish, mes padarėme savo sąžiningą “Jell-O” nuotraukų kiekį. Mes padarėme juos dideliais ir mažais, saldžiais ir pikantiškais, su “Fireball” ir ugnimi. Viena teritorija, kurioje mes nesugebėjome spręsti, yra gory, iki šiol. Šie ryklių ataka “Jell-O” šūviai yra tokie garsūs, kaip jie pasireiškia, ir mes esame visiškai apsėstas.

vaizdas

Ethan Calabrese

Šių šlovingai švelniai šaudančių paslapčių yra maisto spalvos. (Atsipalaidavę mūsų ryklys-obsessed videographer Jonui už šią puikią idėją!) Tikslas – “kraujas” įtikinamai plisti. Pridėkite jį per anksti, o visa nuotrauka bus raudona. Pridėkite jį per vėlai, o lašas nebus paskleistas ar nuskęsta. Mes radome saldžią vietą – nuo 20 iki 30 minučių šaldytuve – puikus laikas pridėti maisto spalvos jūsų šūviai.

vaizdas

Ethan Calabrese

Šie šūviai puikiai tinka bet kokiai vasaros vakarėliams, bet su Shark savaitę mums nėra geresnių šaulių. Nepaisant to, jie bus įspėti, kad jie gali padaryti jūsų šurmuliuosius svečius šiek tiek nepatogiai. Prisiminkite – visada galite palikti maisto spalvą tiems, kurie uždengė akis daugeliui žandikaulių. Tiesiog nepamirškite ryklio!

vaizdas

Ethan Calabrese

Boozy, kruvinas ir mėlynas – ką daugiau galbūt norėsite?

PIN PIRKUS:

vaizdas

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Atsisiųskite “Delish” programą.

Loading...