Trisha Yearwood Vs Ayesha Curry: kurių grūdų kepimo geresnis?

Jūs visus metus laukėte Padėkos dienos. Tai didžiausia metų vakarienė, dėl kurios kiekvienas patiekalas, kurį nuspręsite padaryti, yra didelis dalykas. Galbūt jūs esate nustatę ir turite išbandytus ir teisingus receptus, bet tikėtina, kad vis dar ieškote. Mes esame čia, kad išgelbėtume jus nuo potencialiai katastrofiško pasirinkimo. Kaip? Pits į (nepakenčiamas) įžymybes, kurios teigia, kad tikrai puikūs receptai vienas prieš kitą.

PIRKTI: “Le Creuset Signature Skillet”, 100 USD, Amazon.com.

Ayesha vs Trisha cornbread

Jonathan Boulton

Praėjusios savaitės snackdown, Buddy Valestro paėmė Khourtney Kardashian moliūgų pyragas. Šią savaitę mes bandėme du kukurūzų keptuves: Ayesha Curry’s ir Trisha Yearwood’s. Abi moterys nepripažįsta virėjų, kuriuose yra virtuvės knygų, virimo televizijos laidų ir garsių vyriškų. Jie abu teigia turintys tikrai gerą grūdų kepimą. Štai tiesa.

Ayesha Curry cornbread

Jonathan Boulton

AYESHA receptas

Jei jums patinka purus kukurūzų kepta, jums patiks Ayesha’s. Tai aukštas ir drumstas geriausiu įmanomu būdu. Be to, visoje yra žalias svogūnas ir ji tarnauja jam su jalapeño sviestu. Taip ir taip.

Ayesha prasideda kukurūzų muffin mišiniu (mes mylime jus, Jiffy) ir gydytojai tešlą su grietine kukurūzų. Tai atrodo pernelyg lengva, bet jūs manote, kad jums reikia nulinių įgūdžių, kad ištrauktumėte.

Trisha Yearwood cornbread

Jonathan Boulton

Trisos receptas

Jei galite rasti kukurūzų miltų mišinį, pasikartojančias pasukoms, Trishos receptas yra taip pat lengvas. (Mes važinėdavome NYC, kaip beproti, bandydamiesi rasti dangą). Kukurūzų miltai maišant kreminės kukurūzų, grietinės, augalinio aliejaus ir kiaušinių, tada jūs jį kepiate ketaus keptuvėje su dideliu šilumos – 450 °!

Niekas iš tikrųjų nebuvo Trishos duonos tekstūros. Tai buvo labai tankus ir šiek tiek “švelnus” kai kuriems. Deja, žmonės turėjo ir didelių skonių problemų. Mes praleidome cukrų (kurio jau yra kukurūzų kefino mišinys)! Tai buvo mums pernelyg kartis. Tačiau mėgavomės tai, kad ji keičia ketaus keptuvę. Tai yra ir mūsų dalykas, Trishas!

VERDIKTAI

Ayesha laimi! Jos receptas neleis tau atsidaryti Padėkos dienai. “Trisha” kukurūzų kepinys gali būti įgytas pietų skonis, kurio mes tiesiog neturime. (“FoodNetwork.com” įvertinimai apie savo receptą yra aukšti.) Nepaisant to, negalime teisingai pasiūlyti, kad padėtumėte “Thanksgiving”. Mūsų nuomone, per daug rizikinga.

SUSIJUSI VIDEO:

PIN PIRKUS:

vaizdas

Atsisiųskite “Delish” app šiandien.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...