Vištienos molė Adobo [lengvas nuo mokyklos receptų]

vaizdas

Vištienos Kurmis (MO-pasauliečiai) Adobo yra receptas natūra, kuri gali būti padaryta anksčiau, dieną (arba savaitgalį), kai turite laiko, ir pašildyti prieš patiekiant. Tai puiki alternatyva vištienos frikasei ar vištienai caacciatore, ir tai tikrai negali būti lengviau.

Patikrinkite, ar mėsoje yra jūsų gerai pripildyto prekybos centro meksikietiškas ar ispaniškas maistas. Tai yra mielas, šiek tiek stiklinis indas, ir jums reikia tik pusės stiklinės šio recepto. (Arba jūs galite dvigubinti ir vienu metu pietauti dvi vakarienes).

VYNAS MOLE ADOBO

 • 1 visa supjaustyta vištiena (arba lygiavertė krūtų suma, kad ir ko norėtumėte)
 • 1 valgomasis šaukštas aliejaus (alyvuogių, kukurūzų ir kt.)
 • 1 puodelis Doña Maria Mole Adobo (kuris turi aštrų smūgį, arba reguliariai, jei jums nepatinka chilis)
 • šiek tiek cukraus ar medaus (neprivaloma)
 • 2 puodeliai vištienos sultinio

  Pirma, įmaišykite vištienos sultinį. Išmaišykite 1/2 jar. Molio adobo ir šiek tiek cukraus pagal skonį (šiek tiek pjaustykite kartiškumą) ir nuolat nusiplaunate, kol molas susimaišys į padažą. Tai užtruks šiek tiek laiko ir pastangų, todėl būkite kantrūs.

  Tuo metu rudos vištienos dalys keptuvėje šiek tiek aliejaus per vidutinę karštą. Pridėti molio padaže. Tada užvirkite, tada sumažinkite iki mažo. Uždenkite ir virkite dar 20-30 minučių. Patiekite su baltais ryžiais ir oranžine, raudona svogūna ir arugulos salotomis. Aptarnauja 4.

  Loading...