Žalioji pupelių pyragas su svogūnų žiedais

vaizdas

Dawn Perry

Šiais metais turėtumėte įdėti savo žaliosios pupelių troškintuvę su keptais svogūnų žiedais. Tiesiog pasitikėk mus šiuo vienu.

Išeiga:

6
– 8

Paruošimo laikas:

0

valandos

45

min

Bendras laikas:

0

valandos

50

min

Ingridientai
Dėl žaliųjų pupelių
1 1/2 lb.
žaliosios pupelės, supjaustytos perpus
Košerinė druska
7 šaukštai.
sviestas, padalintas
1
vidutinio geltonumo svogūnas, supjaustytas į žiedus
8 oz.
grybai, pjaustyti ir supjaustyti
Šviežiai malti juodieji pipirai
5 šaukštai.
universalus miltai
3 c.
tvirtas pienas
Dėl svogūnų žiedų
1/2 c.
kukurūzų krakmolas
Košerinė druska
1/2 šaukštai.
kepimo milteliai
1/4 šaukštai.
kepimo soda
1/4 šaukštai.
Kajano pipirai
1 c.
universalus miltai, padalinti
3/4 c.
klubo soda, atšaldyta
1
vidutinio dydžio svogūnas, supjaustytas į 1/2 “storio žiedus
Augalinis aliejus kepimui
Nurodymai
  1. Padaryti žalios pupelės: Įkaitinkite orkaitę iki 350 °. Kuko žaliosios pupelės į didelį puodą verdančio sūdyto vandens iki ryškiai žalios spalvos, 6 – 8 minučių, perpilkite į ledo vonią, kad atvėsintumėte, tada nusausinkite..
  2. Tuo tarpu dideliame puodelyje vidutinio ir didelio karščio, supilkite 2 šaukštus sviesto. Įpilkite svogūnų ir druskos ir kepkite, dažnai maišydami, kol pasigamina apie 5 minutes, tada pridėkite grybus, druską ir pipirus ir kepkite, dažnai maišydami, iki rudos ir švelnios, dar 5 minutes. Perpilkite svogūnus ir grybus į didelį dubenį, įpilkite žaliąsias pupeles ir išmeskite, kad sujungtumėte.
  3. Ištirpinkite likusius 5 šaukštus sviesto toje pačioje didelio puodelio, tada įpilkite miltų ir virkite, nuolat maišydami, kol aukso ruda, apie 2 minutes. Palaipsniui užpilkite pienu ir užvirkite, tada virkite, kol šiek tiek susitrenks, apie 4 minutes; sezonas su druska. Supilkite padažą su žaliosios pupelės ir grybais ir supilkite į maišą, tada perkelkite į 3 kvarcinį kepimo indą ir padėkite foliją. Kepkite, kol jis sušildomas ir burbuliuoja aplink kraštus, apie 20 minučių.
  4. Padaryti svogūnų žiedais: Tuo tarpu kepkite kukurūzų krakmolą, druską, kepimo miltelius, kepimo soda, kajeną ir ½ puodelio miltų dideliu dubeniu, tada pridėkite klubų soda ir švelniai įsiurbkite. Į likusį ½ taurės miltų įdėkite į atskirą dubenėlį, įpilkite svogūnų ir supilkite į sluoksnį.
  5. Sumaišykite didelį dugninį puodą su giluminiu termometru ir šildykite tepalą iki 350 °. Dirbdami partijomis, supilkite svogūnų žiedus į tešlą ir atsargiai nuleiskite į alyvą, atsargiai nenaudodami puodo. Kepti, kartais pasisukant, iki aukso rudos, 2-3 minutes. Perkelkite į vielinį lentynėlę ant kepimo skardos ir sezono su druska, tada pakartokite su likusiais svogūnais.
  6. Į viršų šiltas pupelių troškinys su svogūnų žiedais prieš patiekiant.

vaizdas

Dawn Perry

Loading...