Žaliosios pupelės slawas

Šioje salotose troškinkite pikantiškus pyragaičius su šokoladinėmis morkų, raudonųjų pipirų ir pastarnokų juostelėmis. Kai televizijos asmenybė Rachael Ray (kuris iš pradžių buvo Niujorko valstija) aplankė Beekmano ūkį, Lee Woolver padarė šios salotos versiją su bekonu, bet tai taip pat skanu be.

Išeiga:

10


porcijos

Bendras laikas:

0

valandos

30

min

Ingridientai
1 1/4 svaras.
vaisiai (plonos žaliosios pupelės)
2 šaukštai.
pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
1
skiltelė česnako
1/4 c.
sidro actas
1 valgomasis šaukštas.
sidro actas
2 1/2 šaukštai.
vanduo
1 1/2 šaukštai.
Dijono garstyčios
1 1/2 šaukštai.
medus
1/4 šaukštai.
salierų sėklos
1
vidutinio morkų
1
vidutinio pastarnoko
1
raudonieji paprikos pipirai
1/2
mažas raudonas svogūnas
Worcestershire padažas
Aštrus padažas
druska
Šviežiai malti juodieji pipirai
1
kietas virtas kiaušinis
Nurodymai
  1. Dideliame puodelyje, kuriame yra verdantis sūdytas vanduo, paruoškite pupeles, kol jie bus traškūs, apie 2 minutes. Ištuštinti, praplauti ir išdžiūti.
  2. Didelėje keptuvėje šildykite alyvuogių aliejų. Įpilkite česnaką ir virkite vidutinio šilumos kiekiu iki kvapnios, apie 30 sekundžių. Išmaišykite actą, vandenį, garstyčias, medaus ir salierų sėklą. Įpilkite morkų, pastarnokų, raudonųjų pipirų ir svogūnų ir supilkite iki maždaug 1 minutės. Perkelkite į didelį dubenį. Pridėti pupeles ir gerai išmeskite. Įdėkite keletą brūkšnelių iš Worcestershire padažo ir karšto padažu ir sezonas su druska ir pipirais. Pareiskite slaw su kapotų kiaušinių ir šiltai arba kambario temperatūroje.

    Ieškote daržovių receptų? Išbandykite viską šparagų receptai, baklažanų receptai, arba cukinijos receptai.

In this salad, tender haricots verts get tossed with crunchy strips of carrot, red pepper, and parsnip. When TV personality Rachael Ray (who is originally from upstate New York) visited the Beekman farm, Lee Woolver made a version of this salad with bacon, but it's just as delicious without.<p><strong>Receptas: “Green Bean Slaw”</strong></p><p>“title =” Green Bean Slaw ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f66cb4c7226_-_green-bean-slaw-recipe-fw0811-xl.jpg?crop=1xw:1.0 xh; center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Fredrika Stjärne

Loading...