Azijos lašišos burgerai su žaliu svogūnu ir sojos padažu majonezu

Šis azijietiškas patiekalas tikrai įspūdį svečiams jūsų kieme virtuvėje šią vasarą.

Cal / Serv:
764
Išeiga:

4

Paruošimo laikas:

0

valandos

20

min

Kuko laikas:

0

valandos

6

min

Bendras laikas:

0

valandos

26

min

Ingridientai
Azijos lašišos mėsainiai:
1 lb.
lašišos filė
1 valgomasis šaukštas.
nuluptas, malta šviežias imbieras
1 1/2 šaukštai.
malto česnako
2
Žalieji svogūnai
2 šaukštai.
supjaustytos šviežios cilindro
1 šaukštelis.
Košerinė arba jūros druska
1 1/2 šaukštai.
šviežios citrinų sultys
2 šaukštai.
sojų padažas
1/2 c.
krekingo patiekalas
2
dideli kiaušiniai
2 šaukštai.
daržovių aliejus
4
gabaliukas “Sargento® Deli Style” supjaustyto “Provolone” sūrio
4
sezamo sėklos mėsainių bandelės
Salotos lapai arba kūdikių špinatų lapai
Žalioji svogūnas ir sojos padažas majonezas:
1/2 c.
majonezas
1
žalias svogūnas
1 šaukštelis.
šviežios citrinų sultys
2 šaukštai.
sojų padažas
Nurodymai
  1. Lašišos mėsainiams: Maišytuvui su metaliniu peiliuku, lašišą įšvirkškite tol, kol jo grubiai nuleidžiamas, vieną ar du kartus nulupkite darbo dubenėlio kraštus. (Būkite atsargūs, per kelias sekundes lengvai pjaustykite į pjaustytą pastą!) Perkelkite lašišą į vidutinį dubenėlį. Įdėkite imbierą, česnaką, žalius svogūnus, žiedyną, druską, citrinų sultis ir sojų padažą. Naudodami guminę mentelę, sumaišykite, kad sujungtumėte. Sumaišykite į krekingo miltus; pridėti kiaušinius. Maišykite, kad sujungtumėte.
  2. Lašišų mišinys tolygiai padalijamas; formą į keturias 1 colio storio pyragas. Šaldyti bent 20 minučių prieš virinant. (Pinti galima paruošti iki 8 valandų. Perkelkite į dengtą indą ir šaldykite.)
  3. Didelėje, sunkioje keptuvėje, pageidautina, ketaus, šildykite alyvą vidutiniu ir dideliu šilumos kiekiu ir sūkuriu, kad padengtumėte indą. (Taip pat galite naudoti grotelių keptuvę.) Įdėkite lašišos pyragus ir kepkite iki aukso rudos iš vienos pusės, apie 3 minutes. Pasukite ir virkite, kol jis nepermatomas, o aukso rudas – kitoje pusėje, apie 3 minutes ilgiau. Į viršų kiekvieną mėsainį su sūriu gabalėliu. Patiekite lašišos mėsainius kepintiems kepiniams su salotomis ir žaliu svogūnu bei sojos padažu majonezu.
  4. Žalioji svogūnas ir sojos padažas majonezas: Mažame dubenyje sumaišykite majonezą, žalius svogūnus, citrinų sultis ir sojos padažą. Uždenkite ir šaldykite iki 1 dienos.

    Serviso dydis yra 298 gramai. Kiekviena porcija: 10,9 g mononesočiųjų riebalų, 7,6 g polinesočiųjų riebalų, 246 RE vitamino A, 19 mg vitamino C, 254 mg kalcio ir 4 mg geležies.