“Bacon Weave” pusryčių sumuštinis

Bacon >>> duona.
Išeiga:

2

Paruošimo laikas:

0

valandos

20

min

Bendras laikas:

0

valandos

45

min

Ingridientai
12
skiltelės bekonas, perpus
Virimo purkštuvas
2
dideli kiaušiniai
Košerinė druska
Šviežiai malti juodieji pipirai
1/2
avokadas, mėsa
2
gabaliukai čederiai
Karštas padažas, dumbliams
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 400 ºC ir supilkite kepimo stalą kepimo skardos viduje (kad padėtų riebalų). Padaukite keptuvę: ant kepimo skardos, 3 linijos “bekonas” pusė ant pusės ant pusės. Pakelkite vieną vidurinio bekono gabalo galą ir padėkite ketvirtą šoninę šoninę pusę ant šoninių dalių viršaus ir po vidurine gabale. Supilkite vidurinį gabalėlį atgal. Kitas, pakelkite dvi šonines šonines šonines šakeles ir supakuokite penktą šoninę šoną ant vidurinės dalies ir po šonu. Užlenkite šoninius gabaliukus žemyn. Galiausiai pakelkite kitą vidurinio pjūvio galą ir įdėkite 6 pjūvį ant šoninių dalių viršaus ir po viduriu pjūvio. Pakartokite, kad padarytumėte antrą pynimą.
  2. Kepkite, kol bekonas yra traškus, 25 minutes. Perkelkite į popierinę rankšluostį padengtą plokštelę, kad išlygintumėte riebalus.
  3. Tuo metu virkite kiaušinį: vidutinį karštą riebalų riebalą supilkite į kepimo purškimą. Purkšti masono indelio dangtelį su virimo purkštuvu. Vieta kiaušinių centre užpilkite molio indų dangtelį ir įtrinkite į vidų kiaušinį. Sultys su druska ir pipirais. Leiskite virti 3 minutes, kol nustatomi baltymai, tada nuimkite dangtelį ir tęskite virimą.
  4. Naudodami “Mason” indų dangtelį, kad pamatytumėte ratą, supjaustykite žvirgždesio kraštus iš aštriu peiliu.
  5. Surinkti sumuštinius: viršuje kiekvieną dugną supjaustytą keptuvę su avokados, čederio, keptu kiaušiniu ir karštu padažu bei sumuštiniu su likusiu bekonu pynimo kubeliu. Tarnauti.

PIRKTI: “Nordic Ware” natūralaus aliuminio kepyklos pusė, 10 USD, “Amazon”.

Loading...