Baileys sūrio pyragas

Nesvarbu, ar šv. Šv. Putičio dieną švenčiate, tu nusipelnai šio fudgy sūrio.

Išeiga:

8
– 10

Paruošimo laikas:

0

valandos

25

min

Bendras laikas:

7

valandos

25

min

Ingridientai
Dėl Crust
4 šaukštai.
sviestas, lydytas, plius dar daugiau
26
Oreo slapukai
žiupsnelis košerinės druskos
Dėl sūrio pyrago
4
8 oz. barai grietinėlės sūris, minkštas
1 1/2 c.
cukrus
1/4 c.
kukurūzų krakmolas
4
dideli kiaušiniai
2/3 c.
Baileys Airijos kremas
1 šaukštelis.
grynas vanilės ekstraktas
Už Ganache
2/3 c.
sunkus kremas
2 c.
pusiau šokolado gabaliukai
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 325 o sviesto 8 “arba 9” pavasario formos indelius.
  2. Padaryti pluta: Maisto perdirbimo įmonėje sumaišykite “Oreos” su lydytu sviestu ir druska. Užpilkite į spyruoklių keptuvę ir palikite ją palikdami.
  3. Make cheesecake: Dideliame dubenyje, naudodami rankinį maišytuvą, sumaišykite grietininį sūrį ir cukrų, kol jis bus visiškai lygus ir purus. Įpilkite kukurūzų krakmolo, tada pridėkite kiaušinių. Pridėti Baileys ir vanilės.
  4. Supilkite tešlą į plutos ir padėkite ant didelio kepimo skardos.
  5. Kepkite iki sūrio pyrago centro tik truputį, 1 valandą 20 minučių iki 1 valandos 30 minučių. Leiskite sūrio kepaliukui atvėsti orkaitėje, 1 valanda, tada šaldykite, kol visiškai atvėsite, 4 valandas arba iki nakties. (Jei norite naudoti vandens vonią, sandariai uždėkite pavasario formos dangtelį su dviem aliuminio folijos sluoksniais. Perpilkite į gilią kepimo skardą ir įpilkite pakankamai verdančio vandens, kad pasiektumėte pusę šaukštelio keptuvės. Kepkite kaip nurodyta.)
  6. Kai pasiruošęs tarnauti, Padaryti ganache: Mažame krosnyje per mažą šilumą, šilumą, sunkų kremą. Šokoladą įkiškite į karščiui atsparią dubenėlį ir įpilkite karšto sunkaus kremo. Leiskite pastatyti 3 minutes, tada sumaišykite iki kreminės ir be gabalėlių išlieka. Šaldytuvu ganache iki šiek tiek storio, 15 minučių ir pasklinda visame sūrio kaime. Leiskite nustatyti 10 minučių, tada tarnauti.

vaizdas

Ethan Calabrese