Baltojo šokolado sūrio keksas su aviečių svirtimi

vaizdas

Ethan Calabrese

Su decadentu aviečių sūriu, šis sūrio keksas atrodo dekadizuotas, nes jis skonis.

Išeiga:

1

Paruošimo laikas:

0

valandos

40

min

Bendras laikas:

7

valandos

10

min

Ingridientai
Dėl pluta
15
Graham krekeriai
3 šaukštai.
cukrus
1/8 šaukštelis.
Košerinė druska
4 šaukštai.
sviestas, lydytas
Dėl aviečių padažo
6 oz.
avietės
3 šaukštai.
cukrus
Sūrio keptuvėje
8 oz.
baltasis šokoladas, ištirpęs
4
8 oz. pakuotės grietinėlės sūrio, kambario temperatūroje
1 1/4 c.
cukrus
1/2 šaukštai.
Košerinė druska
1 valgomasis šaukštas.
grynas vanilės ekstraktas
4
dideli kiaušiniai kambario temperatūroje
3/4 c.
Grietinė
1/2 c.
sunkus kremas
Nurodymai
  1. Padaryti pluta: Sviestas 9 “pavasario formos dėklas ir apvyniokite dugną ir dugno puses dvigubu aliuminio folijos sluoksniu. Nustatykite stalą krosnies viduryje ir įkaitinkite orkaitę iki 350 °.
  2. Maisto perdirbime arba maišytuve grūstykite Graham krekerius į smulkius trupinius. Įmaišykite cukrų ir druską bei pulsą. Perpilkite į vidutinį dubenėlį, pridėkite sviestą ir naudokite šakę ar pirštus, kad mišinys sumaišytų, kol trupiniai yra tolygiai drėgni. Paspauskite dugną ir maždaug trečdalį pavasario formos dėklo, kol užšaldysite, 10 minučių.
  3. Padėkite ant kepimo lakšto ir užkepkite plutos, 10 minučių. Įdėkite į stalą, kad atvėsintumėte ir sumažintumėte orkaitės temperatūrą iki 325 °.
  4. Padarykite aviečių padažą: Maisto gamykloje arba maišytuve, pjuvenų uogose ir cukruje iki lygios, apie 30 sekundžių. Supilkite gerai supjaustytą tinklelį, dedamą per mažą dubenį, stumiant uogas, kad išleistų visas sultis; išmesti kietas medžiagas. Atidėti.
  5. Padarykite sūrio kačiuką: Įmaišykite vidutinį indą ar arbatos virdulį, kuriame yra vandens.
  6. Švariame ir sausame metaliniame dubenyje, supakuojamame per vos gazuojantį vandenį, supilkite baltąjį šokoladą, sumaišydami iki tolygiai. Išimkite iš šilumos ir atidėkite atvėsti.
  7. Dideliame dubenyje naudojant rankinį maišytuvą arba maišytuvo dubenėlį, naudojant šluostės priedą, supjaustykite sūrio kremą ant terpės, išvalykite dubenėlį, jei reikia, iki visiškai tolygiai, nuo 3 iki 4 minučių. Įpilkite cukraus ir druskos ir įmaišykite, jei reikia, atsargiai išvalykite dubenį, kol jis bus lygus ir purus, nuo 3 iki 4 minučių. Įpilkite vanilės ir pjaukite 30 sekundžių. Įtraukite kiaušinius po vieną, vieną kartą praplaukite po 1 minutės po to, kai reikia, ir išvalykite dubenį. Įpilkite ištirpinto baltojo šokolado, grietinės ir sunkiosios kremo ir mažai įmaišykite, kol jis visiškai įtrauktas ir visiškai sklandžiai, apie 1 minutę.
  8. Supilkite sūrio keptuvę į atvėsintą džiūvėsėlį ir sklandžiai viršuje. Abrikosų padažu pilkite šaukštelius viršuje. Naudokitės medine arbata arba dantų šepetėliu, kad sūrio padažas į tešlą. Padėkite sūrio pyragą į giluminį keptuvę ir padėkite ant vidurinės krosnies dėžės. Atsargiai paruoškite pakankamai verdančio vandens į kepimo skardą, kad išsineštumėte pusiaukelėje. Kepkite, kol viršuje yra tik pradeda ruda ir įtrūkimai, apie 1 valandą ir 30 minučių. Išjunkite krosnį, atramos duris atidarykite medine šaukšteliu ir leiskite sūrio kačiukui lėtai vėsti vandens vonioje 1 valandą.
  9. Nuimkite skrudintuvą nuo orkaitės, tada atsargiai pakelkite pavaros formos indelį iš vandens ir išimkite foliją. Nustatykite sūrio pyragą ant stovo ir palikite kambario temperatūrai. Kai visiškai atvėsti, atvirkščiai padengkite sūrio keptuvę su plastikine apvalkale ir šaldykite, 4 valandas arba pageidautina per naktį. Kai pasirengę naudoti, atsargiai pašalinkite pavasario formos dėklo puses.
Loading...