Baltos spalvos šokolado įdėklas

Šis turtingas balto šokolado putos sluoksnio pyragaičius taip pat galima gaminti su tamsiu šokoladu arba pieno šokoladu.

Išeiga:

1


puodelis

Bendras laikas:

0

valandos

30

min

Ingridientai
1/2 šaukštai.
neaustine želatina
1/2 šaukštai.
vanduo
1/2 c.
atšaldytas sunkus kremas
2 šaukštai.
apelsinų likeris
2
dideli kiaušinių tryniai
2 šaukštai.
cukrus
1
šaukštelio druska
4 uncijos.
baltas šokoladas
Nurodymai
  1. Mažame dubenyje pabarstykite želatiną ant vandens ir palikite stovą, kol jis suminkštinamas.
  2. Tuo tarpu vidutiniame dubenyje naudojant rankinį elektrinį maišytuvą muštykite kremą, kad jis būtų minkštas. Šaldykite, kol atšaldyti, apie 10 minučių.
  3. Mažoje mikrobangų krosnelėje saugioje dubenyje šildykite oranžinį likerį dideliu galingumu iki karšto, apie 45 sekundžių. Minkštintą želatiną sumaišykite, kol jis ištirps.
  4. Kitame terpėje dubenyje su dideliu greičiu sumaišykite kiaušinių trynius su cukrumi ir druska, kol jis bus šviesus ir tankesnis, apie 5 minutes. Pulsant trynius, įmaišykite oranžinės želatinos skysčio; išvalykite dubenį ir apačią. Sumušti ištirpusio šokolado. Naudodami kaučiuko mentelę, supjaustykite du kartus. Masei išrinkite į dubenį, uždėkite plastikine plėvele ir šaldykite iki galo, bent 4 valandas arba per naktį.

    Ieškote daugiau desertų idėjų? Pažiūrėkite į mūsų namus šokolado mėsos receptai, obuolių pyrago receptai, ir šokolado pyrago receptai.

Balta Chocolate Mousse Filling

Pernille Pedersen