Braškės-pasukos kepintos spurgos

Šis receptas, pritaikytas iš “Wayne Lucas”, “Pastoriaus virėjo” ir “Fonuts” bendrai savininko Los Andžele, naudojamas spurgos indas, kurį galima įsigyti naminių prekių parduotuvėse. Jūs taip pat galite kepti tešlą kefino skardine.

Išeiga:

12

Paruošimo laikas:

0

valandos

10

min

Bendras laikas:

0

valandos

30

min

Ingridientai
2 c.
miltai
1 c.
cukranendrių cukrus
1 šaukštelis.
kepimo soda
1 šaukštelis.
Košerinė druska
1 c.
rapsų aliejus
3/4 c.
pasukos
1 šaukštelis.
Vanilės ekstraktas
2
kiaušiniai
1 šaukštelis.
actas
3/4 c.
smulkiai supjaustytos braškės
1 c.
cukraus pudra
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 375 laipsnių. Didelėje dubenyje sujunkite miltus, cukrų, kepimo soda ir druską. Vidutinėje dubenyje maišykite alyvą, pasukes, vanilę ir kiaušinius, tada pridėkite prie sausų ingredientų. Kruopščiai sumaišykite, kol sumaišykite, įpilkite acto ir kruopščiai sumaišykite. Sulenkite 1/2 puodelio braškių. Lengvai riebalų riekelės (jei jūsų indelyje yra 6 skylės, dirbkite 2 partijomis). Užpildykite liejimo formas tris ketvirčius ir kepkite iki aukso rudos, apie 12 minučių.
  2. Tuo tarpu užpilkite glazūrą: sumaišykite likusius 1/4 puodelio braškių, cukraus miltelius ir 1 šaukštą vandens, prireikus pridėkite daugiau vandens. Vieta spurgos ant aušinimo stovo nustatytas lapų dėkle ir šaukštu glazūra ant viršūnių. Palikite 5 minutes prieš džiovinimą išdžiūti.

vaizdas

Hannah Whitaker

Loading...