Brookie sūrio pyragas

Jei norite aukščiausios rūšies sūrio pyrago, kuris yra pusiau auksinis, naudokite visą dėžutę! Jei ne, iškepkite likusį tešlą atskirai. Kadangi tada, kai daugiau kruopų visada buvo problema?

Išeiga:

12


porcijos

Paruošimo laikas:

0

valandos

25

min

Bendras laikas:

8

valandos

45

min

Ingridientai
Dėl plutos
1/2
užregistruokite šaldytą šokoladą mėsos sausainių tešlą (pvz., Pillsbury)
1
dėžutė brownie mišinys, plius ingredientai paragino į dėžutę
Dėl sūrio kačiuko
4
(8 oz.) Blokuoja grietinėlę, suminkštintą iki kambario temperatūros
1 c.
granuliuotas cukrus
3
dideli kiaušiniai
1 šaukštelis.
grynas vanilės ekstraktas
1/4 c.
Grietinė
2 šaukštai.
universalus miltai
1 šaukštelis.
Košerinė druska
1 1/2 c.
smulkiai supjaustyto šokolado mikstojo sausainiai (pvz., Chips Ahoy)
Už garnyras
2/3 c.
pusiau liesti šokolado drožlės, ištirpsta
3/4 c.
Kietas plaktukas
6
mini šokolado lustų slapukai (pvz., Mini Chips Ahoy)
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 350 ° ir sutepkite 8 “arba 9” spyruoklės keptuvę su virimo purkštuvu. Spaudykite slapuką tešla lygiame sluoksnyje, esančiame dugno apačioje. Paruoškite Brownie tešlą pagal pakuotės instrukcijas ir įpilkite 1/2 į paruoštą indelį. (Jei norite, iškepk likusį pyragą tešlą.)
  2. Kepkite, kol bus sumaišyta, ir dantų šepetėlis išeis iš švarios, apie 45 minutes. Leisk atleisk. Mažinkite orkaitę iki 325 °.
  3. Dideliame dubenyje, naudojant rankinį maišytuvą (arba maišytuvo dubenėlį), sumaišykite grietininį sūrią ir cukrų, kol nebeliks gabalėlių. Įpilkite kiaušinius po vieną, tada sumaišykite su vanilėmis ir grietine. Įmaišykite miltų ir druskos kiekius ir suminkštinkite, kol sujungsite. Sulenkite susmulkintus slapukus, tada supilkite mišinį ant plutos.
  4. Apvyniokite alaus folijos dugną ir padėkite į didelę kepimo skardą. Supilkite pakankamai verdančio vandens, kad tekėtų iki pusės kepimo indelyje. Kepkite, kol centro sūrio keksas tik šiek tiek jiggles, apie 1 valandą 30 minučių. Išjunkite šilumą, atidarykite orkaitės duris ir 1 valandą leiskite sūrio keptuvėje vėsioje orkaitėje. Pašalinkite foliją ir šaldykite pyragaičius bent 5 valandas ir iki nakties.
  5. Kai pasiruoškite įteikti, supjaustykite ištirpusią šokoladą virš sūrio kepsnio viršuje, vamzdeliais “Cool Whip” aplink kraštus, ir viršuje kiekvieną nugriovus su mini šokolado mikroschemos slapuku.

vaizdas

Charlie Gillette

PIRKTI DABAR “Wilton Springform Pan Set”, 23 dol., Amazon.com