Bulvių gratinas

Šioje labiausiai klasikinėje gratino veislėje supjaustytos bulvių supjaustytos mėsos keptuvėje supjaustyto pieno ir grietinės mišinys. Naudokite mandoliną, kad sukurtumėte plonesnius griežinėlius, kad galėtumėte tolygiau virti.

Išeiga:

6

Ingridientai
2 1/2 lb.
“Yukon” auksinės bulvės
1
skiltelė česnako
1 1/2 c.
sunkus kremas
1 c.
tvirtas pienas
1/4 šaukštai.
šviežiai raugintas muskatas
Rupi druska ir šviežiai malti pipirai
3 oz.
Gruyére sūris
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 375 laipsnių F. Nulupkite bulves ir įdėkite į dubenėlį vandens, kad būtų išvengta spalvinimo. Išmaišykite 9 -12 12 colių ovalų kepimo indą su pjaustytais česnakais. Šilumos kremas, pienas, muskato riešutas ir 1 1/2 arbatinis šaukštelis druskos vidutinėje temperatūroje, kol burbuliukai susidaro aplink kraštą. Padažas su pipirais. Pašalinti iš karščio.
  2. Tuo tarpu bulvių gabaliukai 1/8 colio storio; perkelti į dubenį. Įpilkite šilto kremo mišinio virš viršaus. Gerai sumaišykite, naudodami rankas, kad atskirtumėte ir padengtumėte bulves, ir perkelkite į paruoštą patiekalą. Švelniai stumkite bulves ir užpilkite grietinėlės mišinį iš dubens viršaus. Pabarstykite su Gruyere. Kepkite (kepimo lentelė dedama ant stovo žemiau, kad sugautumėte lašelius), kol bulvės yra šakutės, o viršuje yra burbuliukų ir ruda, maždaug per 1 valandą ir 15 minučių.

<p>Šioje labiausiai klasikinėje gratino veislėje supjaustytos bulvių supjaustytos mėsos keptuvėje supjaustyto pieno ir grietinės mišinys. Naudokite mandoliną, kad sukurtumėte plonesnius griežinėlius, kad galėtumėte tolygiau virti.</p><p><b>Receptas:</b> <b>Bulvių gratinas</b></p><p>“title =” Bulvių gratinas ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f64da81baed_-_potato-gratin-recipe-mslo1210-xl.jpg?fill=320:310&resize=480 : * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Mandagūs Martos Stewart

Loading...