Citrinos-imbiero bundo tortas

Švieži citrusiniai vaisiai ir kristalizuotas imbieras švino šį sviesinį, tankų pyragą. Konditerinio cukraus dulkinimas baigiasi jo pateikimu.

Išeiga:

12

Paruošimo laikas:

0

valandos

20

min

Bendras laikas:

1

valandą

20

min

Ingridientai
1 c.
nesūdytas sviestas
3 c.
universalus miltai (suvynioti ir išlyginti)
2 šaukštai.
smulkiai tarkuotų citrinų žolelių
c.
šviežios citrinų sultys
c.
maltas kristalizuotas imbieras
1 šaukštelis.
kepimo soda
1 šaukštelis.
druska
2 1/2 c.
granuliuotas cukrus
6
dideli kiaušiniai
1 c.
Grietinė
konditerijos cukrus
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 350 laipsnių F. Sviestas ir miltai – standartinis 12-puodelio puodelis. Vidutinėje dubenyje suvyniokite miltus, citrinų žievelę, imbierą, kepimo soda ir druską; atidėti.
  2. Naudojant elektrinį maišytuvą, sviestą supilkite ir granuliuotą cukrų vidutiniškai aukštai, kol šviesos ir purus, 4-5 minutes. Kiaušinius vieną kartą įpilkite po kiekvieno įdėjimo; sumaišykite citrinų sultyse.
  3. Su maišytuvu mažu, pakaitomis įmaišykite miltų mišinį į tris dalis ir grietine du kartus, pradedant ir baigiant miltų mišiniu; sumaišykite, kol neįtrauktas (ne maišykite). Šaukštelis tešlą į paruoštą indelį ir lygią viršuje su guminiu menteliu. Tvirtai prisukite ant darbo paviršiaus, kad išlygintumėte tešlą.
  4. Kepkite, kol džiovintų vaisių pyragas, įterptas centre torto išeina švarus, nuo 55 iki 60 minučių (jei pyragas rudos per greitai, palapinės laisvai su aliuminio folija). Leiskite pyragą vėsioje indelyje 30 minučių, tada pasiimkite ant stovo, kad visiškai atvėsytumėte. (Laikyti, apvilkti tortą į plastiką ir palaikyti kambario temperatūroje, iki 3 dienų.) Dulkės su konditerijos cukrumi prieš patiekiant.

    Ieškote daugiau desertų idėjų? Pažiūrėkite į mūsų namus šokolado mėsos receptai, obuolių pyrago receptai, ir šokolado pyrago receptai.

Citrina-imbieras Bundt Cake

Mandagūs Martos Stewart Living Omnimedia