Citrinos pistacijos alavijos slapukai

Ši tešla gali būti gaminama 3 dienas į priekį ir šaldytuve laikoma sandariai uždarytoje talpyklėje.

Išeiga:

2


dešimt

Paruošimo laikas:

0

valandos

45

min

Bendras laikas:

3

valandos

5

min

Ingridientai
1/2 c.
nesūdytas sviestas
1 c.
agavos nektaras
2 šaukštai.
smulkiai tarkuotų citrinų žolelių
1 šaukštelis.
Vanilės ekstraktas
1
kiaušinis
2 c.
universalus miltai
1/2 c.
geltona kukurūzų miltai
2 šaukštai.
kepimo milteliai
1/2 šaukštai.
Košerinė druska
1 1/2 c.
susmulkintos žaliosios pistacijos
Nurodymai
  1. Vidutinėje dubenyje suvyniokite sviestą, agavą, dumblą, vanilę ir kiaušinį. Didelėje dubenyje suvyniokite miltus, kukurūzų miltus, kepimo miltelius ir druską. Įmaišykite sviesto mišinį į miltų mišinį ir gerai sumaišykite. Uždenkite ir šaldykite tešlą iki šalto ir tvirto, nuo 2 iki 4 valandų.
  2. Įkaitinkite orkaitę iki 350 laipsnių F. Įdėkite didelę kepimo skardą su pergamentiniu popieriumi. Pistacijas įdėkite į vidutinį dubenėlį.
  3. Dirbdami partijomis, formuokite kiekvieną virimą, suformuodami maždaug 2 šaukštus tešlos į rutulį ir pistačiuose apvyniokite. Pasiruoškite paruoštą kepimo skardą, palikdami maždaug 2 colių slapukus. Kepkite iki išpūsto ir aukso rudos ant apačios, nuo 13 iki 15 minučių. (Šaldytuvą sudrėkintą tešlą iš partijų.) Nustatykite slapukus, kad leiskite atvėsti, tada tarnauti. Slapukus galima sandariai laikyti ne ilgiau kaip 2 dienas.

    Ieškote daugiau desertų idėjų? Pažiūrėkite į mūsų namus šokolado mėsos receptai, obuolių pyrago receptai, ir šokolado pyrago receptai.

Citrina Pistachio Agave Cookies

Sang An

Loading...