Concord vynuogių pyragas

Šis skanus desertų receptas yra mandagus Rebecca Beaton.

Išeiga:

1

Ingridientai
universalus miltai
Pate Brisee
7 1/2 c.
Concord vynuogės
1/2 c.
cukrus
4 1/2 šaukštai.
kukurūzų krakmolas
1
didelis kiaušinis
Nurodymai
  1. Į švelniai skardytą darbinį paviršių padėkite 1 puodelio patelei į 15 colių tūrį. Naudodami sausą tešlą, išmaišykite miltų kiekį; sumaišykite tešlą į 9 colių pjovimo plokštę, spausdami ją į kraštus. Iškirpkite iki 1 colio viršaus visur. Apvyniojamas kraštas, kaip norima. Padengti plastikine plėvele; atvėsinkite pyrago lukštą, kol jis tvirtas, apie 30 minučių. Pakartoti tešlos išpjaustymo procesą. Naudodami 4 colių vynuogių lapų slapukų pjaustytuvą, iš tešlos išpjaukite 4 lapus. Perkelkite į kepimo skardą, dangtelėkite plastikine plėvele ir šaldykite per naktį.
  2. Nuimkite odelę iš vynuogių, kiekvieno vynuogės galus priverždami, atskirai palikdami tiek celiuliozę, tiek odą, išmesdami bet kokį sukauptą skystį.
  3. Vieta minkštimas į puodą; išvirti. Kuko, kol sėklos atskirtos nuo minkštimo, o minkštimas sulūks, apie 6 minutes. Padarykite mišinį per sietą į dubenį su rezervuotos odos; išmesti kietas medžiagas. Prieš patalpinimą šaldytuve 2 valandas, palaukite iki kambario temperatūros.
  4. Įkaitinkite orkaitę iki 450 laipsnių. Pašalinkite vynuogių mišinį iš šaldytuvo. Sumaišykite cukrų ir kukurūzų krakmolą. Supilkite paruoštą pyrago lukštą. Virkite kiaušinį 1 šaukštu vandens. Šepetėlio apvalkalo briauną su kiaušinių mišiniu, paliekant likusį mišinį. Perkelkite pyragą į orkaitę; kepkite 10 minučių. Sumažinkite šilumą iki 350 laipsnių ir toliau kepkite, kol sukraunami, maždaug 30 minučių. Perkelkite pyragą į vielos aušinimo stalą; leiskite atvėsti per naktį.
  5. Įkaitinkite orkaitę iki 450 laipsnių. Iš šaldytuvo ir šepečio pašalinkite laikomus vynuogių lapus likusiu kiaušinių ir vandens mišiniu. Kepti iki aukso rudos, 15-20 minučių. Perkelkite į vielinį aušinimo stalą; tegul atvėsti.
  6. Prieš patiekdami vynuogių lapus įpilkite į viršų.

<p>Šis skanus desertų receptas, pagarsintas Rebecca Beaton, yra puikus būdas pristatyti saldžių, prinokę “Concord” vynuoges. Į pildymą yra tik vynuogės, cukrus ir šiek tiek kukurūzų krakmolas.</p><p>Mėgaukitės savo vynuogėmis senamadiškas būdas? Patikrinkite mūsų išsamią vyno gidą.</p><p><b>Receptas: “Concord” vynuogių pyragas </b></p><p>“title =” Concord vynuogių pyragas ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f69cb3a88ae_-_concord-grape-pie-mslo0410-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh; center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Mandagūs Martos Stewart