Dešra įdarymo

vaizdas

Parker Feierbach

Mums patinka, kad tai iš išorės išgaunamas super grobis ir viduryje išlieka gražus ir minkštas. Jei visi, kurie yra šeimoje, įsiskverbia į drėgną įdarą (rimtai, tai yra dalykas!), Mes rekomenduojame užkepti indą su folija kepant. Galbūt jūs taip pat galėtumėte praleisti senąją duoną ir tiesiog naudoti naują garnų.

Reikia daugiau įkvėpimo? Praleiskite kitus nuostabius įdarų receptus, kad surastumėte tą, kuris jums tinka.

Išeiga:

8


porcijos

Paruošimo laikas:

0

valandos

20

min

Bendras laikas:

1

valandą

45

min

Ingridientai
1
didelis strutas (arba 2 bagautės)
6 šaukštai.
sviestas, padalintas, o dar daugiau – kepimo indui
4
stiebai salierai, plonai supjaustyti
2
gvazdikėliai česnakai, malta
1 valgomasis šaukštas.
šviežiai kapotas šalavijas
2 šaukštai.
šviežios čiobrelių lapai
2 šaukštai.
šviežiai kapotų rozmarinas
1 valgomasis šaukštas.
šviežiai kapotų petražolių, dar daugiau – garnyrui
1 lb.
dešra, žievės pašalintos
1/2 c.
džiovintos spanguolės
1 1/2 c.
mažo kiekio natrio vištienos sultinys
Nurodymai
  1. Ištirpkite arba supjaustykite duonos kubelius ir palikite per naktį išdžiūti. (Taip pat kepkite duoną ant kepimo lakštų ir kepkite 200 ° kampu 20 minučių.)
  2. Įkaitinkite orkaitę iki 350 ºC ir svirtuok didelį kepimo skardą. Didelėje keptuvėje vidutinio karščio metu 3 tausi šaukštai sviesto. Įpilkite svogūnų ir salierų ir virkite iki minkštos ir kvapiosios, 8 minučių. Sumaišykite česnaką, šalavijas, čiobrelį ir rozmariną ir virkite iki kvapnios, dar 1 minutę. Sultys su druska ir pipirais. Išmaišykite likusius 3 šaukštus sviesto ir petražolių. Lopas su duona dideliame dubenyje.
  3. Toje pačioje keptuvėje ant vidutinio ir aukšto šilumos, kepkite dešrelę, kol jos išdžiovintos ir virtos per maždaug 10 minučių, dažnai maišant.

  4. Virtos dešros, sultinio ir spanguolių įdėti į duonos mišinį. Perpilkite mišinį į paruoštą kepimo indą ir padėkite foliją. Kepkite iki 45 minučių, tada išimkite foliją ir virkite, kol duona auksinė, dar 15 minučių. Garnyruokite daugiau petražolių ir pasimėgaukite.

vaizdas

Parker Feierbach

PIRKTI DABAR Emily Henry Stačiakampio kepėjas, 60 $, amazon.com

Loading...