Klasikiniai užkandžiai, pagaminti iš nulio gyvūnų krekeriai

“Kalbant apie gyvulių krekerių, aš visada pasirinko elegantišką derliaus Barnum dėžę. Su šlykščiu šiltu skoniu ir minkšta tekstūra, tai yra tie, kuriuos pasiekiu, kai man reikia nostalgijos pakėlimo. Jei norite švelniau slapuką, tonas žemyn prieskonių ir pridėti daugiau vanilės. ” – Casey Barber

Nuo: Klasikiniai užkandžiai pagaminti iš nulio © 2013 by Casey Barber Pirkite knygą

Išeiga:

3


dešimt

Kuko laikas:

0

valandos

15

min

Bendras laikas:

2

valandos

0

min

Ingridientai
2 c.
nebalinti universalieji keturi
1 šaukštelis.
kepimo milteliai
1/4 šaukštai.
žemės mace
1/4 šaukštai.
žemės visur
šaukštelis.
žemės imbieras
5 šaukštai.
nesūdyto sviesto, kambario temperatūroje
1/4 c.
daržovių trumpinimas
1/2 c.
granuliuotas cukrus
1
didelis kiaušinis
1 šaukštelis.
Vanilės ekstraktas
Nurodymai
  1. Išplakdykite miltus, kepimo miltelius, maceus, pomidorų ir imbierą kartu su vidutine dubuo; atidėti.
  2. Keptuvių dubenyje su maišytuvu pritvirtintas asilas, maždaug 3 minutes padauginkite sviestą, sutrinkite ir cukrumi, vidutiniškai greitai, kol jis bus blizgus, purus ir kreminis. Įdėkite kiaušinį ir vanilę ir sumaišykite mažu greičiu, kol visiškai įdėta. Palaipsniui įmaišykite miltų ir prieskonių mišinį, kol jis visiškai įtraukiamas į minkštą tešlą.
  3. Padažykite tešlą į rutulį ir apvyniokite plastikine plėvele. Chill bent 1 valandą; tešlos skonis gerėja, nes jis yra atšaldytas, todėl šilumą naktį geriausius rezultatus. Įkaitinkite orkaitę iki 350 laipsnių F ir 2 linijos kepimo skardos su pergamuoju popieriumi arba “Silpat” įdėklu.
  4. Atvėsinkite tešlą 4 vienetais. Skardytu paviršiumi atsargiai išrinkite vieną iš dalių iki 1/4 – 1/2 colio storio. (Likusius gabalėlius laikykite šaldytuve.) Naudokite skaldytus kepimo slapukus, kad pašalintumėte figūras (liūtai, tigrai ir lokiai) ir atidžiai perkelkite slapukus į paruoštą kepimo skardą, jei reikia, naudodami slapuką. Išsaugoti įrašus, skirtus persitvarkyti.
  5. Kepkite 12-15 minučių, kol slapukai yra neryškūs ir aukstai rudi kraštais. Perkelkite slapukus į vielinį stalą, kad visiškai atvėstumėte. Pakartokite su likusia tešla. Vienu metu pakartotinai suvyniokite įrašus, kad galėtumėte kurti papildomus slapukus.
  6. Laikykite slapukus kambario temperatūroje sandariai uždarytoje talpykloje iki savaitės.

<p>Kalbant apie gyvūnų krekerių, aš visada daviau pirmenybę elegantiškai derlingam “Barnum” dėžutėje. Su nuostabiu šiltu skoniu ir minkšta tekstūra, tai yra tie, kuriuos pasiekiu, kai man reikia nostalgijos pakėlimo. Jei norite švelniau slapuką, atsipalaiduokite prieskonius ir pridėkite daugiau vanilės.</p><p><strong>Receptas:</strong> <strong>Gyvūnų krekeriai</strong></p><p>“title =” Animal Crackers ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f64b76f0266_-_animal-crackers-recipe-del0313-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh; center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= “Courtesy of Ulysses Press” / “Judi Swinks Photography”

Loading...